EĞİTİM
Giriş Tarihi : 06-05-2022 15:00

Varsaydım Ki! (I Suppose That)

Ekolojik Ayak İzimizi Hesapladık

Varsaydım Ki! (I Suppose That)

Erdemli Akdeniz Anadolu Lisesi ve diğer proje ortaklarımızla; İklim değişikliğinin ekosistem üzerindeki etkilerinin farkındalığını artırma düşüncesi ile ilgili projemizle yola çıktık.
Ortaklarımızın bulunduğu bölgelerdeki ekosistemlerin öncesi ve sonrası fotoğraflarının çekilmesi, geri dönüşüm çalışmaları, çeşitli farkındalık etkinlikleri ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Türkiye ve Romanya ortaklığında yürütülen projemizde, işbirliği içinde, web 2.0 araçlarıyla çalışmalar yer almaktadır.

Bütün bu çalışmalarımızın sonucunda ortaya çıkan ortak ürünler siz değerli takipçilerimizle paylaşılacaktır.

Projemiz; Farklı dillerden, kültürlerden ortakların, farklılıklara saygılı olmaları, ortak bilinçle hareket edebilmeleri, web 2.0 araçlarını yerinde kullanmayı öğrenmeleri; İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeleri vb. hedeflere sahiptir.

Proje danışmanı, Erdemli Akdeniz Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Burçin Erol; proje ortaklarına ve emeği geçen bütün öğrencilerine teşekkür ederek ve İngilizce bir selamlama ile proje tanıtımını tamamladı.


(In this project, which we set out with the idea of ​​raising awareness of the effects of climate change on the ecosystem;It is a project that will be shared with before and after photos of the ecosystems in the regions where our partners are located, recycling studies and I assumed activities.)

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin