GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-04-2022 17:39

AK Partililer Sahuru Vatandaşlarla Yaptılar

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya ve yönetim kurulu üyeleri tarafından TOKİ’de vatandaşlarla sahur programı düzenlendi.

AK Partililer Sahuru Vatandaşlarla Yaptılar

AK Parti tarafından 81 İlimizde eş zamanlı yapılan sahur programına, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, AK İl Başkanı Cesim Ercik, Önceki Dönem Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Kadın kolları Başkanları, yönetimleri, Koyuncu Mahalle başkanı Fatih Yalçın ve Toki Mahalle sakinleri katıldılar.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya yaptığı açıklama AK Parti olarak 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen sahur programını Erdemli teşkilatı olarak TOKİ’de mahalle sakinleri ve vatandaşlarla gerçekleştirdiklerini belirterek, ‘Böylesine güzel ve anlamlı bir programa katılarak bizlerle birlikte sahur yapan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul eylesin inşallah. Ayrıca sahur programımıza yaptığı katkılardan ve katılımlardan dolayı Erdemli belediye Başkanımız Mükerrem Tollu’ya teşekkür ediyorum.’ Dedi.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin