GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-04-2022 17:11

Çiriş’te Muhteşem Açılış

Erdemli’nin Çiriş Mahallesinde İmam Hatip Mehmet Doğan, Muhtar Necat Şahin ve mahalle sakinlerinin imece usulüyle yaptıkları Yörük Müzesi, Gençlik Merkezi ve 4-6 Yaş Kreşi düzenlenen muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

Çiriş’te Muhteşem Açılış

Çiriş Mahallesi Cami ve Kuran Kursu yerleşkesinde yapılan açılış törenine Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya, Erdemli Müftüsü Hasan Küçük, Mersin Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Murat Yakar, Mersin Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şahin, davetliler ve mahalle sakinleri katıldı.

Açılış Kurdalesinin kesilmesinin ardından Çiriş mahalle sakinleri tarafından imece usulüyle hazırlanan iftar programı gerçekleştirildi.

İftar programının ardından açılışa katılan hazirun Yörük Müzesi, Gençlik Merkezi ve yörük köşesi ile 4-6 yaş Kreşi gezerek emeği geçenlere teşekkür ederek hayırlı olsun temennisinden bulundular.

Hazırlanışı, dizaynı, canı gönülden yapılan hizmetlerle Çiriş Mahalle sakinleri muhteşem bir açılışa imza atarken, katılanlara, İmam Hatip Mehmet Doğan, Muhtar Necat Şahin ve başta Hilmi Organizasyon ve Çiçekçilik olmak üzere sponsorlara teşekkür ettiler.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin