EĞİTİM
Giriş Tarihi : 08-04-2022 17:04

Hakkari Parslar Dağ Komando Tugayından Kocahasanlı Anadolu Lisesine Kitap Bağışı

Kocahasanlı Anadolu Lisesi Kütüphanecilik Kulübü'nün okul kütüphanesini zenginleştirmek için başlattığı kitap bağışı kampanyası devam ediyor.

Hakkari Parslar Dağ Komando Tugayından Kocahasanlı Anadolu Lisesine Kitap Bağışı

Öğrencilerin kütüphanelerine kitap kazandırma çalışmasına Hakkari Dağ  Komando Tugayı Parslar Dağ Komandodaki mehmetçiklerden duygulandıran destek geldi.

 Çam sakızı çoban armağanı diyerek Parslar Dağ Komando 'dan Uzman Çavuş Mehmet Aksu öncülüğünde eğitime gönül vermiş bir grup asker okul öğretmenlerinden Eğitimci Yazar Özgür Aydoğan ile irtibata geçti.

Mehmetçikler Özgür Aydoğan vasıtasıyla  ihtiyaç duyulan kitapların listesinde bulunan çok sayıda kitabın teminine yardımcı oldular. Ayrıca okul mezunlarından Hatay'da polis memuru olarak çalışan Remzi Yıldırım ve yine okul mezunlarından Doktor Betül Doğru da  kampanyaya kitap hediyeleriyle katkıda bulundular.  Kampanya okul öğretmenlerinin ve öğrencilerinin yüksek katılımlarıyla devam ediyor.

Toplumun çeşitli katmanlarından ve farklı meslek gruplarından da kitap bağışları gelmeye devam ediyor. Erdemli Erciyes Kıraathanesi işletmecisi eğitim aşığı Ahmet Köybağlı da kampanyaya çok sayıda kitap hediye ederek katıldı.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin