Erdemli’li Gencin Büyük Başarısı
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli’li Gencin Büyük Başarısı

Erdemli’den Konyaspor’a transfer olan Ali Kale’yi Başkan Tollu uğurladı

Erdemli’li Gencin Büyük Başarısı
Bu içerik 2903 kez okundu.

Erdemli Gençlerbirliği Kulübünden Akdeniz Belediyespora oradan da Atiker Konyaspora transfer olan başarılı sporcu Ali Kale, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret etti.

Erdemli Gençlerbirliği Spor Kulübünün oyuncusuyken gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çekeren Akdeniz Belediyespor’a transfer olan Erdemli’li Ali Kale, 5 ay gibi kısa bir sürede Atiker Konyaspor’a transfer olarak büyük bir başarıya imza attı.

Başarılı futbolcu Ali Kale, Erdemli’den ayrılmadan önce kendisine verdiği desteklerden dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette Ali Kale’nin başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Tollu, bu başarıların devam etmesini diledi. Ali’nin bu başarısından dolayı çok büyük bir mutluluk yaşadığını ve gurur duyduğunu ifade eden Tollu, “5 ay gibi kısa bir sürede süper lige transfer olma başarısı gösteren futbolcu kardeşimizi tebrik ediyorum” dedi.

Erdemli’li sporcuların başarılarının herkes tarafından gururla karşılandığını dile getiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, her zaman için sporu ve sporcuyu desteklediklerini ifade ederken, bundan sonrası için de aynı desteklerini sürdüreceklerini kaydetti. Erdemli’de yetişen başarılı sporcuların diğer gençlere örnek olduğuna dikkat çeken Başkan Tollu, bu sporcuların aynı zamanda Erdemli’nin tanıtımına da katkı sağladıklarını belirtti.

Bundan dolayı spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını dile getiren Tollu,  desteğin karşılığını görmekten mutluluk duyduğunu ve bu genç sporcunun başarılarının artarak devam etmesi dileğinde bulundu. Sporcu Ali Kale’nin vatanına, milletine, ailesine hayırlı bir sporcu olduğunu belirten Tollu, “Allah nazardan saklasın, sağlıklı şekilde çok daha büyük başarılara imza atmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Üzerinde emeği olan herkese teşekkür ettiğini belirten futbolcu Ali Kale de, Erdemli’yi en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceğini söyledi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı