GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2022 16:46

Başkan Morgül’ün Ağır Misafirleri

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, il başkanı Cesim Ercik, Mersin Erdemlililer derneği Başkanı Avukat Ali Gölcük, AK Parti Erdemli ilçe başkanı Serdal Kaya, Kadın Kolları Başkanı Müstakime nur Var ve beraberindeki heyet Erdemli Spor Kulübü Başkanı Mehmet Morgülü ziyaret etti.

Başkan Morgül’ün Ağır Misafirleri

Zeynep Gül Yılmaz, ziyarette Mehmet Morgül başkanım Amatör spora ve genç neslin ahlaklı ve disiplinli yetişmesi için 35 yılını veren bir insan. Mehmet Morgül aynı zamanda partimizin de kurucularındandır diyerek övgüler yağdırdı.  

Amatör sporun içinde bulunduğu sıkıntıları yakından bildiğini belirten Yılmaz, ‘’Erdemli spor kulübümüzün ve başkanımıza tam destek vereceğiz tabiki geleceğimizin teminatı gençlere adanmış bir ömür vermiş bir insanı ziyaret ettik sorunları dinledik çözüme kavuşturacağız inşallah’’ dedi.

Erdemli Spor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gösterilen nezaketten dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

Zeynep Gül Yılmaz vekilimizin her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz diyen Morgül, ‘’Bugün benim en mutlu günüm çünkü milletvekillerim, il başkanım ve ilçe başkanım ve yönetimi ziyaretimize geldi kendilerine teşekkür ediyorum’’ dedi.

Milletvekilimizin Mersinimize ve Erdemlimize tartışılmaz güzel hizmetleri olmuştur diyen Morgül, ‘’Halkımızın gönlünde taht kurmuş yörük kızı bir vekildir. Vekilimiz halkımızın derin sevgisine mazhar olmuştur. Her zaman yanında olduk olmayada devam edeceğiz’’ diyerek teşekkür etti.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin