Erdemli Devlet Hastanesi'nde Hastalara Akülü Araçlarla Hizmet
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Devlet Hastanesi'nde Hastalara Akülü Araçlarla Hizmet

Erdemli Devlet Hastanesi’nde, yaşlı, engelli ve yürümekte zorlanan hastalara 5 adet akülü taşıma aracıyla hizmet verilmeye başlandığı bildirildi.

Erdemli Devlet Hastanesi'nde Hastalara Akülü Araçlarla Hizmet
Bu içerik 4726 kez okundu.

Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Hüseyin Gölgeli, hastanede akülü araçlarla verilen hizmetler ve yeniliklerle ilgili yazılı bir açıklama yaptı.Erdemli Devlet Hastanesi’nin 2012 yılı Nisan ayından itibaren 159 yatak kapasitesiyle ilçe merkezinde yeni binasında hizmet vermeye başladığını belirten Gölgeli, “Hastane yönetimi olarak halkımıza ve hastalarımıza sağlık hizmetinin en iyisini sunmayı ilke edindik.

Mersin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimizin planlamaları doğrultusunda yaşlı, engelli ve yürümekte zorlanan hastalarımıza hizmet amacıyla akülü hasta taşıma araçları alımı yapılmıştır. Hastanemize toplamda 5 adet akülü hasta taşıma aracı alınmış bu araçlar danışma, acil servis ve yataklı servislerde hizmet vermektedir. Yaşlı ve yürümekte zorlanan hastalarımıza konforlu ve güvenli bir şekilde hizmet vermenin mutluluğu ile akülü hasta taşıma araçlarıyla hastalarımızın polikliniklere, yataklı servislere ve acil servise transferleri yapılmaktadır. Vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni ve takdir toplayan taşıma hizmetimiz ile hastanemizin Erdemli halkına vermiş olduğu sağlık hizmet kalitesi artarak devam etmektedir” dedi.
Gölgeli, ayrıca hastane acil servisinin fiziki şartlarının da vatandaşlara daha konforlu sağlık hizmeti vermek amacıyla gerekli tadilat yapılarak daha kullanışlı hale getirildiğini, Ekim 2016’dan itibaren acil servis hizmetlerinin devam ettiğini bildirdi.

erdemli ajans erdemli devlet hastanesi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu