KADIN
Giriş Tarihi : 08-03-2022 14:27

AK Kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

AK Parti Kadın Kolları tarafından Topraksu Tesislerinde 8 Mart Kadınlar günü programı düzenlendi.

AK Kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Toplantıya Ak parti Erdemli ilçe Başkanı Serdal Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dölek, Kadın Kolları kurucu başkanı Leman Öz, Kadın kolları eski başkanı belediye Meclis üyesi Gülten Yıldırım, İl Kadın Kolları başkan yardımcısı Emine Ata Öztekin ve kadın kolları yönetimi ve çok sayıda kadın katıldı.

Kadın Kolları başkanı Müstakime Nur Var Tezcan “Tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya kadınlar gününü kutluyor, zor şartlarda yaşamaya çalışan Ukrayna’da Suriye’de Dünyanın neresinde olursa olsun tüm kadınlarımıza Allahtan yardım diliyorum. Bugüne kadar partimize emeği geçen tüm fedakar kadınlarımıza teşekkür ediyor, ölenlere Allah’tan rahmet, kalanlara sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

Programda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Serdal Kaya’da Güçlü Ülke, Güçlü Lider vurgusu yaparak, “2023’te yapılacak seçimler için çok çalışmalıyız, Cumhur Başkanımız, Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN’ın tekrar güçlü bir şekilde görevine devam etmesi için gece gündüz çalışmalıyız 2023 seçimleri çok önemli. Bu vesileyle Tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya kadınlar gününü kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Kadın Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Avukat Ayşe Gülcan Tokmak katılan kadınlara ‘Kadın Hakları’ ile ilgili bilgiler verdi.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin