Şehit Ailelerine Ücretsiz Kurs
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıŞehit Ailelerine Ücretsiz Kurs

Erdemli Akdeniz İlkokulu karşısında yer alan Rota Yabancı Dil Eğitim Merkezi yeni işletmecisi Kader Tüzel, şehit ailelerine bir nebze desteğimiz olsun diyerek; şehit ailelerine ücretsiz eğitim ve burs imkânı sağlayarak farkındalığını ortaya koydu.

Şehit Ailelerine Ücretsiz Kurs
Bu içerik 2851 kez okundu.

Yaptığı kampanya ile bilgiler veren Kader Tüzel şunları söyledi; “Erdemli’nin en genç girişimci kadınıyım, Bartın Üniversitesi iktisat mezunuyum Pedagojik Formasyon aldım. Aynı zamanda da gelişim geriliği çeken öğrencilerle çalıştım. Şuanda Mersin Üniversite’sinde Yüksek Lisans yapıyorum. Okumayı, kendimi geliştirmeyi, birilerine bir şeyler öğretmeyi seviyorum. Üniversite yıllarımdan bu yana okul ve eğitim merkezi açmak gibi bir hayalim vardı.

Bu kurumda yabancı dil eğitimi alırken işletmecisinin devretmek istediğini öğrendim ve hemen hayallerime açılan kapının buradan geçtiğini hissettim. Kurumu devir alırken hayallerimin gerçekleşmesinin yanı sıra ülkem ve vatanım için bir farkındalık meydana getirmek istedim.

Yüzlerce şehit verdik ve şehit ailelerine yardım etmeyi bir görev bildim. Vatanı için canın vermiş şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmalı ve adlarını yaşatmalıyız.  Eğitim merkezimde şehit ailelerine ücretsiz eğitim vermeye ve hatta burs vermeye başladım. Üniversitede okuyan şehit çocuklarına burs, ücretsiz dil eğitimi ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı dil sertifikası veriyoruz. Bu eğitim merkezinde hiçbir zaman şehit ailelerinden ücret alınmayacak hatta imkânımız oldukça onlara burs vermeye devam edeceğiz.

Eğitim merkezimizde hali hazırda devam eden; YDS, TEOG ve konuşma düzeyinde İngilizce kursunun yanı sıra Almanca, Rusça ve Felemenkçe kursları ve öğrencilerimizin taleplerine göre farklı dil kursları da açılabilmektedir. Kursları takip edemeyen öğrencilerimiz için www.erdemlirota.com internet sitemizde ücretsiz dokümanlar  ve ders notları yayınlıyoruz. Yarıyıl tatili sonunda da bursluluk sınavı yapıp başarı sağlayan öğrencilerimize ücretsiz eğitim ve burs imkânı sağlayacağız.

Rota Yabancı Dil Eğitim Merkezi olarak misyonumuz; “Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.”

Vizyonumuz da; ”Öğrencilerimizin akademik, sanatsal ve toplumsal yönlerden ulusal ve uluslararası normlarda, bilgi toplumunun gereğine uygun bireyler olarak yetişmelerini sağlamak; çağdaş eğitim anlayışlarındaki gelişmeleri izlemeyi, sürdürmeyi ve sürekli öğrenmeyi ilke edinmiş bir eğitim kurumu olarak öne çıkmakta; aynı zamanda her güzel işi en mükemmel şekilde yapmaya odaklanmış, özgür düşünen, sağduyulu, insanlığa gerçek iyilik yolunda hizmet edecek, güzel ahlaklı ve hayırlı nesiller yetiştiren bir kurum olmaktır.” dedi.

erdemli ajans rota dil kursu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu