GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-12-2021 17:07   Güncelleme : 16-12-2021 18:21

Başkan Tollu 2022 Yılı Sonunda Erdemli’de Doğalgaz Kullanılmaya Başlayacak

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu pandemi dolayısıyla ara verdiği vatandaş buluşmalarına devam ediyor. Arpaçbahşiş Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tollu doğalgaz müjdesi verdi.

Başkan Tollu 2022 Yılı Sonunda Erdemli’de Doğalgaz Kullanılmaya Başlayacak

Arpaçbahşiş mahallesinde Cuma namazının ardından toplantıya AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, Arpaçbahşiş Belediyesi eski Başkanı Musa Demir, Ülkü Ocakları Başkanı Behçet Yıldız, belediye başkan yardımcıları, bürokratlar ve Arpaçbahşişliler katıldı.

Sohbet ortamında geçen toplantıda Başkan Mükerrem Tollu, pandemi dolayısıyla ara verdikleri vatandaş buluşmalarına devam ettiklerini, vatandaşların sorunlarını dinlemek ve sohbet için geldiklerini belirterek, “Belediyemizin tüm bürokratları ile karşınızdayız. Bizim yapabileceğimiz her konuda sizlerin emrinizdeyiz. Kamunun kıt ve değerli kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak sizlere hizmet getirmenin gayreti içerisindeyiz.

2022 yılının sonunda inşallah doğalgaz Erdemli’mizde evlerde kullanılmaya başlayacak. Organize sanayi kurulmaya aşaması tamamlandı. En kısa zamanda yapımına başlanacak. Belediye hizmetlerimiz ve vatandaşlarımız talep ve istekleri doğrultusunda en güzel bir şekilde devam ediyor. Bizlerin her zaman yanında olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin