EĞİTİM
Giriş Tarihi : 09-12-2021 13:24   Güncelleme : 09-12-2021 13:24

Başkan Serdal Kaya’dan Erdemli’ye Müjde

Üniversite ve KPSS sınavları Erdemli’de de yapılacak

Başkan Serdal Kaya’dan Erdemli’ye Müjde

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya, Erdemlilere Müjdeli haberi vererek ÖSYM’nin yapacağı Üniversite ve KPSS sınavlarının Erdemli’deki okullarda yapılacağı müjdesini verdi.

Yaptıkları girişimler sonucunda Üniversite ve KPSS sınavlarının Erdemli’ de de yapılacağı müjdesini veren Serdal Kaya, ‘’ÖSYM’nin yapacağı Üniversite ve KPSS sınavının Erdemli ilçemizde de yapılması için yaptığımız çalışmalar olumlu sonuçlandı ve sınavlar Erdemlimizde de yapılacak. Aileler Mersin’e ve Silifke’ye sınav için evlatlarını sabah erkenden yola çıkartmayacak, üzerinde yol yorgunluğu ile sınava girmeyecek. Evlatlarımızın zinde bir şekilde sınavlarına vaktinde sınavı kaçırma endişesi taşımadan girecekler. Geleceğimizin teminatı gençlerimize bu konuyu çözeceğimize dair söz verdik ve sözümüzü de yerine getirdik, getirmeye de devam ediyoruz.

Üniversite sınavı ve KPSS sınavı artık ilçe merkezimizde başta Erdemli Anadolu Lisesi, Erdemli Akdeniz Anadolu Lisesi, Kocahasanlı Anadolu Lisesi, Prof. Dr. Nebi Bozkurt Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Arpaçbahşiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kargıpınarı Anadolu Lisesi ve İstanbul Borsası Fen Lisesi’nde yapılacak. Ailelerimize ve gençlerimize hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin