GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-12-2021 18:17   Güncelleme : 06-12-2021 18:56

Başkan Tollu: Her Zaman Hemşerilerimin Yanındayım

Erdemli Belediye Başkanı Mükerem Tollu Pandemi nedeniyle ara verdiği mahalle ziyaretlerine Tömük mahallesinde esnaf ziyareti ve halk buluşmasıyla devam etti.

Başkan Tollu: Her Zaman Hemşerilerimin Yanındayım

Cuma Namazının ardından beraberinde MHP Erdemli ilçe Başkanı Fatih Serin, belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Tömük mahallesindeki esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Mükerrem Tollu, Tömük Cumhuriyet  Meydanında yaptığı halk buluşmasında vatandaşlarla sohbet  etti, dilek ve temennilerini dinledi.

Başkan Tollu, burada yaptığı konuşmada iki yıldır Pandemi nedeniyle ziyaret yapamadıklarını ancak hizmetlerimizi yapmaktan geri kalmadık diyerek, ‘’24 saat hemşerilerimizin hizmetinde yanındayız. Sizlerin dilek ve temennileri bizim için emirdir. Bugün hem esnaflarımızı ziyaret ettik, hemde sizlerle sohbet ediyoruz. Bizlere göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Tömük’lüler Başkan Tollu’nun yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, ‘Hep yanımızda olan başkanımız MükerremTollu’ya teşekkür ediyoruz’ dediler.

Tömük Mahallesi  Muhtarı   Yakup Boyalı, yaptıkları hizmetlerden dolayı başkan Tollu ve ekibine teşekkür etti. Başkanımızdan mahallemiz adına ne isteysek yerine getirdi diyen muhtar Boyalı, yeni açılacak yollar ve yapılması gereken hizmetler konusunda teknik ekibe bilgi verdiklerini kaydetti.

Başkan Tollu, konuşmaların ardından soruları cevapladı.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin