GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2021 18:00   Güncelleme : 24-11-2021 18:00

Atıcılık Ve Avcılık Federasyonu Yeni Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu (TAF) yeni yönetimin oluşmasının ardından ilk toplantısını Ankara TZOB otelde federasyon başkanı Prof. Dr Gürsel Çolakoğlu başkanlığında yaptı.

Atıcılık Ve Avcılık Federasyonu Yeni Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı

Toplantıda federasyon yönetim kurulu üyeleri ve yan kurul üyeleri de hazır bulundu.

Anadolu Ajansı Erdemli muhabiri ve Erdemli Ajans Haber Müdürü deneyimli gazeteci Derviş Çömez federasyonun basın kurulu üyeliğine getirildi.

Yan kurullar toplantısına Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof Dr.Gürsel Çolakoğlu, Havalı ve Ateş silahlar As Başkanı  Kadri Akgün, Trap Skeet As Başkanı Melis Giraud ve Avcılık As Başkanı Murat Boyacıoglu ve kurul üyeleri katıldı.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof Dr.Gürsel Çolakoğlu, toplantıda yaptığı konuşmasında yeni yönetim kuruluna ve yan kurulu yönetim kurullarina seçilen arkadaşlarlar başarılar dileğinde bulundu.

Çolakoğlu, yeni yönetim ve yan kurul yönetim kurumlarımızı genel olarak genç dinamik ve aktif sahada olan arkadaşlardan kurulu bir ekip olarak seçtiklerini kaydetti.

Yeni yönetim olarak bizim asıl  hedefimiz var bilindiği gibi diyen Çolakoğlu,  ‘’2020 Tokyo yapılan Cumhuriyet tarihinde ilk kez Havalı Silah Atıcılıkta Olimpiyatlarda Ülkesini temsil eden  Ömer Akgün Kardeşimiz ile gittik Ancak çok ufak bir puan fark ile  Olimpiyatlarda dördüncü olarak tamamladık. Bundan sonra asil hedefimiz 2024 Olimpiyatlarına odaklanmak, daha çok sporcu götürerek ülkemize madalyalarla dönmektir.  Hepimiz spor için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız Atıcılık sporuna gönül veren biri olarak elimizdeki değerlerimize sahip çıkalım. Hepinize başarılar diliyorum’’ dedi.

Erdemli Ajans olarak Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu yeni yönetimine ve yan kurul üyelerine başarılar diliyoruz.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin