EĞİTİM
Giriş Tarihi : 26-10-2021 15:56   Güncelleme : 26-10-2021 15:56

Anadolu Lisesinde Ölçme-Değerlendirme Paneli!

Mersin Üniversitesi Ölçme-Değerlendirme Merkezi ile Erdemli Anadolu Lisesi işbirliğinde hazırlanan; Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak projesi olan "Eğitimde kalite ve Akademik Başarıyı Arttırma Projesi (EKAP)" gereğince, Erdemli Anadolu Lisesinde yapılacak faaliyetler içerisinde yer alan; Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyelerinin katılımıyla ölçme değerlendirme paneli düzenlendi.

Anadolu Lisesinde Ölçme-Değerlendirme Paneli!

Moderatörlüğünü Prof. Dr. Hakan AKDAĞ’ın yaptığı panelde konuşmacı olarak Doç. Dr. Önder SÜNBÜL, Doç. Dr. Seçil Ömür SÜNBÜL, Dr. Öğretim Görevlisi Erman UZUN katıldılar.

Konuşmacılar Okul öğretmenlerine aşağıda bilgileri belirtilmiş olan bir panel düzenlenmiştir. Eğitimde Süreç Değerlendirme, Çevrimiçi ölçeme değerlendirme, Web 2.0 araçları ile ölçme ve değerlendirme

Erdemli Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Gürsoy’un açış konuşmasının ardından panel başlamış ve çok güzel ve verimli bir şekilde gerçekleşmiştir.

Konuşmacıların sunumunun ardından; soru-cevap şeklinde açıklanmasını istenilen konular açıklanmıştır.

Okul Müdürü Ömer Gürsoy, böyle güzel programların Webinar uygulaması şeklinde devam edeceğini dile getirdi. Bizler için çok faydalı olan bu programa iştirak ettikleri için katılımcılara ve Üniversite hocalarına teşekkür ediyorum diyerek sözünü tamamladı.

 

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin