SPOR
Giriş Tarihi : 05-10-2021 14:13   Güncelleme : 05-10-2021 14:13

Limon Artık Sahalarda

Erdemli Limon Spor Kulübü kurularak Yönetim Listesi Belli Oldu.

Limon Artık Sahalarda

Erdemli Limon Spor Kulübü Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısında Yönetim Kurulunu seçti. Genel Kurula gelen tüm üyelerin oyu ile Vehbi Özdemir Başkanlığında yeni yönetim kurulu belirlendi.

Futbol, voleybol, basketbol gibi branşların yanında kulüp bünyesinde tenis, bocce, okçuluk, yelken, su sporları, tekvando, dağ sporları gibi birçok branşta eğitim verilecek. Vatanını seven ahlaklı sporcuların yetiştirileceği Limon Spor Kulübünde Ayrıca Erdemli'miz ve limonumuz spor vesilesi ile tüm dünyaya tanıtılacak.

Futbolda 1. Amatör kümede mücadele edecek olan İlçemizin takımı önümüzdeki haftalarda 100 sporcu ile sahalara inecek.

Kulüp Başkanı Vehbi Özdemir Erdemli Limon Spor Kulübü'nün öğrencileri ile buluşması için herşeyin hazır olduğunu spor okulları ile önümüzdeki hafta alanında uzman antrenörlerle faaliyetlere başlayacağını belirtti.

Başkan Özdemir, “Kendi evlatlarımızla kendi öğrencilerimizle yola çıkacağız. Erdemlimizin tüm spor kulüpleri kardeş kulübümüzdür. Kulübümüzün kuruluşunda Destek veren tüm Sporseverlere daha önce görev almış tüm yöneticilere, Belediye başkanımıza, sivil toplum kuruluşlarına, değerli basın mensuplarımıza yönetim kurulumuza üyelerimize ve bizi daima motive eden Erdemlimizin Erdemli insanlarına teşekkür ederiz. Kulübümüz Erdemlimize Mersinimize ve Ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin