Haydi Doğalgaz Kampanyasına
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHaydi Doğalgaz Kampanyasına

Erdemli Kaymakamlığı ve Erdemli Belediyesinde bulunan dilekçeleri doldurarak Erdemli'ye doğalgaz gelmesi için adım atabilirsin. Haydi hep birlikte doğalgaz getirelim.

Haydi Doğalgaz Kampanyasına
Bu içerik 12297 kez okundu.

AK parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu öncülüğünde Erdemli Kaymakamlığı tarafından  ilçeye ‘Doğalgaz’ getirilmesi amacı ile kampanya başlatıldı. Erdemli Kaymakamlığı ve Erdemli belediyesi giriş katında açılan kampanyaya vatandaşlar dilekçe ile başvurarak büyük ilgi gördü.

İlçeye doğalgaz getirildiğinde başta serada üretim yapanlar ile konutlarda tüketilen kömürden vaz geçilecek ve hava kirliliği yaşanmayacak, seralarda kaliteli ürün elde edilecek, konutlarda ise 24 saat sıcak su bulunacak, mutfaklarda tüketilen pahalı tüp gazlardan da kurtulmuş olunacak.İnsan yaşamını direkt etkileyecek olan ‘Doğalgaz’’ sistemi şu anda Mezitli ilçesinde Davultepe Mahallesine kadar  getirilmiş durumda. 

Doğalgaz dağıtım şirketi Erdemli’den yeterli ilginin olmadığı gerekçesi ile ilçeye doğalgazı getirmek istememesi üzerine Erdemli belediyesi doğalgazın ilçeye getirilmesi için vatandaşlardan dilekçe toplayarak kampanya başlattı.  Erdemli’de yaşayan her vatandaşın bu kampanyaya katılması bekleniyor.

Vatandaşlar sadece dilekçeyi doldurarak başvuru yapacak. Başvurmanın herhangi bir ücretinin olmladığı bildirildi.

erdemli ajans erdemli belediyesi doğalgaz erdemli
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
Muhsin     2017-01-18 Neden bu kadar dışa bağımlı lık .bukadar masrafa güneş enerjisi sistemleri yapılsa kimseyi gebe bırakılması bu millet
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
Keçeden Şal Yaptılar
Keçeden Şal Yaptılar
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”