GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2021 10:38   Güncelleme : 22-09-2021 10:38

AK Parti İlçe Başkanı Serdal Kaya Gazilerimiz Onurumuzdur

AK Parti Erdemli İlçe teşkilatı, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile Kestane Cafe’de program düzenledi. Bu vatan için gözünü kırpmadan şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralı gazilere acil şifalar dileyen AK Parti Erdemli ilçe Başkanı Serdal Kaya tüm gazilerin ‘’19 Eylül Gaziler Gününü’’ kutladı.

AK Parti İlçe Başkanı Serdal Kaya Gazilerimiz Onurumuzdur

Program Merkez Camii Müezzini Osman Sabah’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ve yaptığı dualar edildi.

Gaziler Günü nedeni ile düzenlenen etkinliğe AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya, AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Fatma Abacı, İl Teşkilat eski Başkanı Avukat Ali Gölcük, Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Erman Eker, AK Parti Erdemli Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri,  Başkan Baş Danışmanları Mehmet Morgül ve Kamil Yeşilyurt, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Arı Dölek, Kadın Kolları Başkanı Müstakime Nur Var,  Muharip Gaziler Derneği Erdemli Temsilcisi Hamdi Taşyaran, Gaziler ve yakınları katıldı.

Gaziler Günü etkinliği çerçevesinde konuşan ilçe başkanı Kaya, bugün rahat ve hzur içinde birlikte olabiliyor isek bunu şehitlerimiz ve gazilerimize borçluyuz diyerek, ‘’Gazilerimiz ile her zaman onur duyuyoruz. Allah sizleri başımızdan etsik etmesin ve programımıza katılmanızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim’’ dedi.

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Fatma Abacı da duygusal bir konuşma yaptı. Abacı konuşmasında gazilere teşekkür ederek günlerini kutladı. Biz gençlerimiz farkında olmaya biliriz ancak bu bayrak altında özgürce hareket edip yaşıyorsak bunu şehitlerimiz ve gazilerimize borçluyuz diyen Abacı, ‘’Tüm gazilerimizden Allah razı olsun. Bugünleri huzur içinde yaşıyorsak sizlerin sayesindedir. Hepinizin gaziler gününü tebrik ediyorum’’ diye konuştu.

Mersin Muharip Gaziler Derneği Erdemli Temsilcisi Hamdi Taşyaran da konuşmasında gazileri bir araya getirerek onlara değer verdiği için AK Parti Erdemli ilçe başkanı Serdal Kaya ve yönetimine teşekkür etti.

Gazilere ilçe Başkanı Serdal Kaya ve yönetimi günün anısına plaket verirken Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Erman Eker de gaziler adına başkan Hamdi Taşyaran’an plaket takdiminde bulundu. Program günün anısına toplu fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin