SPOR
Giriş Tarihi : 09-09-2021 18:38   Güncelleme : 09-09-2021 18:38

Erdemli’nin Gururu Oldular

Estonya'da düzenlenen Avrupa Taekwondo Şampiyonası'na katılan Erdemlili milli sporcularımız Ceren Çetinel ve Melissa Yıldız aldıkları başarılı sonuçlarla gururumuz oldu. Şampiyona da Ceren Çetinel Avrupa ikincisi, Melissa Yıldız ise Avrupa üçüncüsü oldu.

Erdemli’nin Gururu Oldular

Yıldızlar Avrupa Taekwondo Şampiyonası'nda başarılarıyla gururlandığımız, antrenörlüğünü Fatih Serçe'nin yaptığı Bahadır Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Ceren Çetinel'i, antrenörlüğünü Bahri Mumcu'nun yaptığı Erdemli Belediye Spor Kulübü sporcusu Melissa Yıldız'ı ve İlçe Spor Müdürü Adem Kılıç'ı Erdemli Kaymakamı Avni Kula makamında kabul ederek çeşitli hediyeler verdi.

Kaymakam Kula kabulde yaptığı konuşmada, "Yıldızlarda gençlerimiz başarılarıyla bizleri mutlu etti. Onların bu başarısı oldukça anlamlı ve gelecekleri adına güzel bir başlangıç. Kendilerini tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

24 - 28 Ağustos 2021 tarihleri arasında Estonya’da düzenlenmiş olan Yıldızlar Avrupa Taekwondo Şampiyonası'nda, 59 kilo bayanlarda  Erdemli Bahadır Gençlik ve Spor Kulübü sporcumuz Ceren Çetinel Avrupa ikincisi, 41 kilo bayanlarda Erdemli Belediye Spor Kulübü sporcumuz Melissa Yıldız Avrupa üçüncüsü olmuştu. Erdemli Ajans olarak milli sporcularımızı ve onları yetiştiren antrenörlerine başarılar diliyoruz.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin