GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2021 19:56   Güncelleme : 01-09-2021 20:02

Dur ve Oğuz Ailelerinin En Mutlu Günü

Ak Parti Erdemli Belediye Meclis üyesi Celattin Dur ile Chp Erdemli Belediye Meclis üyesi Hidayet Oğuz evlatları Müslüme ile Deniz Derviş’i Çeşmeli sahili Liparis Sunflowers sitesi önündeki Kır Düğün salonunda yapılan muhteşem bir törenle evlendirdi.

Dur ve Oğuz Ailelerinin En Mutlu Günü

Siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren düğün törenine Erdemli Belediye Başkanı Tollu, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya, CHP Mersin İl Başkan Adil Aktay, CHP Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Alpay Antmen, CHP Erdemli İlçe Başkanı Ahmet Dursen Şahin ve CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Büyükşehir Erdemli Kordinasyon başkanı Vedat Uzunbağ Memleket Partisi İlçe Başkanı Çağdaş Uçar, Erdemli Belediye Meclis üyeleri, siyasi partilerin yönetim kurulu üyeleri, Oda Başkanları, STK başkanları, muhtarlar, iş dünyasından birçok isim ve davetliler katıldılar.

Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde dünürler Celalettin Dur ile Hidayet Oğuz eşleriyle birlikte davetlileri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendiler. Düğüne katılan davetlilerde her iki ailenin ve genç çiftin sevincine ve coşkusuna bol bol takı takarak ortak oldular.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu Müslüme ve Deniz Derviş’in nikahlarını kıyarken milletvekilleri Cengiz Gökçel ile Alpay Antmen de şahit oldular. Milletvekili Alpay Antmen evlilik cüzdanını ‘Yuvayı Dişi Kuş Yapar’ diyerek geline teslim etti.

Her iki ailede sevinçlerine ortak olan herkese teşekkür ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Genç çift düğün boyunca pistten inmezken atkı ve takı merasimini AK Parti Erdemli İlçe eski Başkanı ve Erdemli Belediyesi Bürokratı Mehmet Topçu yaptı.

Erdemli Ajans olarak her iki aileye hayırlı olsun diyor, Müslüme ve Deniz Derviş’e bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.