Hedef Daha Güzel Bir Erdemli
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHedef Daha Güzel Bir Erdemli

Erdemli Belediyesince ilçe genelinde bulunan park ve yeşil alanlara rutin bakımlar sürüyor. Olumsuz hava şartlarından dolayı etkilenen yerlerin temizlik ve tadilatları yapılırken, ağaçlar da budanıyor. Çalışmaların ilçe genelinde de devam ettiği bildirildi.

Hedef Daha Güzel Bir Erdemli
Bu içerik 1946 kez okundu.

Erdemli'de park ve bahçelere geniş kapsamlı bakım çalışmaları kapsamında, özellikle sahil bandında ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Özelikle de ilçenin cazibe merkezi pozisyonunda olan sahil bandında bulunan aksaklıkların çözümü için kolları sıvayan belediye yetkilileri, burada geniş kapsamlı bir çalışma başlattı.

OLUMSUZ HAVA ŞARTLARINDAN ETKİLENEN YERLER ÖNCELİK SEBEBİ

Bu yıl, kış ayının sert geçmesi ve buna bağlı olarak olumsuz hava şartlarından etkilenen yerlere öncelik verildiğini beyan eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yaptığı denetimler neticesinde gördüğü aksaklıkların giderilmesi için de talimatlar verdi. Yoğun yağan  yağmur ve sert fırtınadan zarar gören ağaçların bakımı ve budama işlemi yapılırken bir taraftan da, oluşan çöplerin düzenli olarak alındığını kaydeden Tollu, diğer bölgelerde de bu tür çalışmaların yapıldığını ifade etti. Hem vatandaşlardan gelen ihbarlar hem de kendilerinin tespit ettiği yerlere anında müdahale edildiğini dile getiren Tollu, vatandaşlara da hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.

BAŞKAN TOLLU: İSTERSE EN UZAK YERDE BİR HANE, BİR İNSAN OLSUN; HİZMET GİDER

Açıklamasında Erdemli'nin sahipsiz olmadığını beyan eden Tollu, "artık ilçemizde yerel yönetim konusunda konusuna hakim bir otorite oluşmuştur. Sistematik bir şekilde hizmet üretiyor, aksaklıklar gideriliyor ve gerekli iletişimler kuruluyor. Belediyemiz bu anlamda gerçek bir belediye yani olması gereken, vatandaşın arzu ettiği bir belediye konumuna Allah'a şükür gelmiştir. Bunla yetinmeyeceğiz elbet. Daha iyisi, daha mükemmeli için çalışmaya devam edeceğiz. İnsanlarımızı mutlu etmek gibi bir ilkemiz var. Nerede yaşarlarsa yaşasınlar. İsterse insanımız ilçenin en uzak yerinde bir tek hanede bir tek kişi olsun. İşte onun bile mutluluğu bizim hedefimiz, ilkemizdir. Bu ilke ve hedefe göre çalışırsanız zaten sistem kendiliğinden kurulmuş oluyor. Bu doğrultuda çalışmalarımız sürüyor" dedi.

Belediye yetkililerinden yapılan açıklamalara göre, bakım çalışmalarının Erdemli'nin her yerinde süreceği belirtilirken, olası aksaklıkların bildirilmesi durumunda o bölgelere öncelik verileceği kaydedildi. 

erdemli ajans erdemli belediyesi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı