SPOR
Giriş Tarihi : 16-08-2021 18:16   Güncelleme : 16-08-2021 18:16

Erdemli Spor Dört Mevsim Spor Okullarını Açtı

Erdemli spor kulübü onlarca alt yapı sporcusu ile dört mevsim spor okulları açıldı. Kayıtlar başladı. 7 ile 15 yaş grupları arasındaki tüm sporcuları velileri ile birlikte kayıt yaptırmaya bekliyor.

Erdemli Spor Dört Mevsim Spor Okullarını Açtı

Erdemli Spor 200 sporcusu ile dört mevsim spor okulunu açtı. Erdemli spor kulübü Başkanı Mehmet Morgül Erdemli Spor geçmişten geleceğe spora ve gençlerimize yatırım yapmaya ara vermeden devam ediyor dedi.

Ayrıca Başkan Morgül “ Hedefimiz Erdemli’de gençlerimizin büyük çoğunluğuna ulaşarak geleceğin yıldızlarını buradan yetiştireceğiz.Durmak yok yola devam.”dedi

BİZ YATIRIMIZI GELECEĞİMİZ OLAN GENÇLERİMİZE YAPIYORUZ

Başkan Mehmet Morgül “Dört Mevsim  Spor Okulumuzda hedefimiz Dünya Cenneti Erdemli’mizde sürekli yaşayan ve ilçemize   gelecek olan misafirlerimizle birlikte ülkemizin geleceği olan gençlerimizle spor okulumuzda yeşil sahalarda futbol eğitimi vermek” dedi.

Başkan Mehmet Morgül sözlerine amacımız zeki çevik ve ahlaklı sporcuları yetiştirirken vatana millete faydalı iyi bir insan olmalarına katkıda bulunmak. Gençlerimizin zamanını en güzel şekilde değerlendirmek ve Türk gençliğini en iyi şekilde yetiştirmek.

Erdemli’de çoğunluk sağlandığında bütün branşlarda spor okulu  açabiliriz diyen Başkan Morgül Bu sene spor okullarımıza kentimizde yaşayan gençlerimizi ve misafir olarak ilçemize gelen hemşerilerimizi kayıt yaptırmak üzere spor kulübümüze davet ediyoruz.

Alt yapı antrenörlerimiz beden eğitimi öğretmeni Orhan Erdoğan ve Yusuf Ömür ile yapılan çalışmalarımız dört mevsim devam edecektir. dedi

Amacımız gençlerimize hoş vakit geçirtmek diyen Efsane başkan Mehmet Morgül 7 ve 15 yaş arası olan gençlerimizi Erdemli spor kulübü alt yapısından yetiştirmektir. dedi

 

ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ BAŞKAN YARDIMCISI VE ALT YAPI SORUMLUSU MAHMUT ŞEN ALT YAPISI OLMAYAN KULÜPLER KAPISINA KİLİT VURUYOR

Erdemli spor kulübü başkan yardımcısı ve Alt yapı sorumlusu Mahmut Şen yaptığı açıklamada; alt yapısı olmayan kulüplerin kapısına kilit vurduğunu söyledi. Mahmut Şen gençlerimiz güzel ahlaklı olarak yetiştirmek iyi bir sporcu olmalarını sağlamak için bütün imkanlarımızı sunuyoruz dedi.

TAŞIMA SU İLE DEĞİRMEN DÖNMEZ DİYEREK ALT YAPIMIZA YATIRIM YAPIYORUZ

Gençlerimiz için Hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Altyapısı sağlam temeller üzerine kurulmuş tek takım Erdemli spor kulübümüzdür. Gençlerimizle güçlü bir alt yapı ile  güçlü bir kadro kuracağız diyerek sözlerini tamamladı.

EFSANE BAŞKANIMIZ MEHMET MORGÜL'E TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Erdemli spor kulübü antrönerleri Orhan Erdoğan ve Yusuf Ömür hedefimiz spor okulumuzda onlarca sporcumuz olacak. Amacımız yedi yaş onbeş yaş arası gençlerimize sporu sevdirmek, kötü alışkanlıkları olmayan Türk gençliğine ve Türk futboluna hizmet etmektir. Kulübüzün alt yapısına kayıt olmak isteyen Hemşerilerimiz 0505 707 74 94 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirler. Erdemlimizin en köklü kulübü olan Erdemli sporumuza ve takımımıza hiç bir desteği ve yardımı esirgemeyen Erdemli spor kulübü efsane başkanı Mehmet Morgül'e ve kulübümüzün yönetim kurulu üyelerine sonsuz teşekkür ediyoruz.