GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-06-2021 20:54   Güncelleme : 19-06-2021 20:54

Milletvekili Özkan ve İl Başkanı Ercik Yayla Yolunda İncelemelerde Bulundu

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, İl Başkanı Cesim Ercik ve Beraberindeki heyet AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya evsahipliğinde Yayla yolunun 2. Etap çalışmalarında incelemelerde bulunurken İlçe merkezine kadar olan 3. Etap müjdesi verdiler.

Milletvekili Özkan ve İl Başkanı Ercik Yayla Yolunda İncelemelerde Bulundu

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, İl Başkanı Cesim Ercik, İl Teşkilat Başkanı Aldem Aldemir Önceki dönem İl Teşkilat Başkanı Ali Gölcük, İlçe Başkanı Serdal Kaya ve ilçe Yönetim Kurulu üyeleri, yapımı devam eden  yayla yolunun 2. Etap çalışmalarını yerinde incelediler.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya yaptığı açıklamada, “Yayla yolumuzun Aslanlı ve Çiriş Mahallesi arasında kalan 5 km. kısmının çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. Yayla yolumuzun bu etabının Ağustos ayı içerisinde milletimizin hizmetine sunulması planlanmaktadır.

Akabinde hız kesmeden Erdemli’mize doğru gelen 3.Etap çalışmalarına başlanacaktır. Bu projemizin hayata geçmesi ve takibi konusunda emeği geçen başta Sn. Bakanımız Lütfi Elvan’a, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza teşekkür ederiz. Hizmetlerimizin her daim takipçisi olacağız ve yayla yolumuzu halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.