GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-06-2021 16:40   Güncelleme : 21-06-2021 15:57

İdlib’teki Mehmetciklere Başkan Tollu'dan Jest

Erdemli belediyesi sınır güvenliği için İdlip’te görev yapan askerlerin oturma bankı ve kamelya isteklerini yerine getirerek kamelyaları gönderdi.

İdlib’teki Mehmetciklere Başkan Tollu'dan Jest

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, mehmetçik için özel olarak belediye marangozhanesinde üretilerek gönderilen oturma banklarının gönderilmesi töreninde konuşma yaptı. Tollu konuşmasında ‘’Mehmetçiklerimiz istedi bizde oturma banklarını yapıp gönderiyoruz’’ dedi. Tollu şöyle konuştu:

“İdlip’ te görev yapan askerlerimizden oturma banklarına ihtiyaçları olduğu yolunda talepleri oldu. Askerlerimizin talepleri bizim başımızın üstündedir. Bizim özgür bir ülke de yaşamamız adına mücadele eden askerlerimize minnet borçluyuz. Onların talepleri başımızın üstüne dedik ve belediyemizin Park ve Bahçeler Müdürlüğü marangozhanesinde üretmiş olduğu dinlenme bankalarından askerlerimize gönderiyoruz. Askerlerimizin dinlenmesi,  sağlığı, huzuru bizler için önemli. Biz Belediye olarak elimizden ne geliyorsa  gücümüz neye yetiyorsa, askerlerimiz için kanımızın son damlasını harcamaya varız.’’

Konuşmanın ardından oturma banklarının yüklendiği tırlar belediye başkanı Mükerrem Tollu, MHP Erdemli ilçe başkanı Fatih Serin ve belediye meclis üyeleri tarafından uğurlandı.