GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-06-2021 19:01   Güncelleme : 09-06-2021 19:10

Ayyıldız Gezginleri Yeni Sezonu Karga Gediğinde Kampla Açtı

Erdemli Ayyıldız Gezginleri Doğa Sporları Kulübü Derneği, yurt genelinde pandemi nedeni gerçekleştirilen kısıtlamanın kaldırılmasının ardından ilk faaliyetlerine aileleri ile birlikte mesire yeri olan Karga gediğinde (Cedrus Life) kampa girerek açtı.

Ayyıldız Gezginleri Yeni Sezonu Karga Gediğinde Kampla Açtı

Uzun zamandır başta doğa yürüyüşü ve kampçılık faaliyetleri yürüten Ayyıldız Gezginleri Doğa Sporları Kulübü Derneği üyeleri Karga gediği  (Cedrus Life)’ nde unutamayacakları anlar yaşayarak hayallerini gerçekleştirdiler.

Kamp çadırının kurulmasının ardından gece dillere destan kamp ateşi yakıldı ve herkes kamp ateşinin etrafında toplanarak unutulmaz anılar anlatıldı müzikli eğlence eşliğinde kampın tadını çıkarttı.

Gece kamp ateşiyle unutulmaz anılara yelken açan Ayyıldız Gezginleri gündüz ise yaklaşık 8 kilometrelik parkurda yürüyüş yaptı, seyir ve sevgi tepesinden yaylaları izledi. Erdemli Ayyıldız Gezginleri Doğa Sporları Kulübü Derneği Başkanı Emre Erçelik, her yaştan doğaseverin aileleri ile kamp yapabileceği çok güzel bir yer olduğunu söyledi.

Karga gediği (Cedrus Life) işletmecisi Efrayim Coşkun’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Erçelik, tüm doğaseverleri asırlık sedir ve ardıç ağaçlarının gölgesine ve Göknar ağaçlarının kokulu ortamını görmesi gereken yer olarak belirtti.