Dr. Yeşilova Başhekim Yardımcılığına atandı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıDr. Yeşilova Başhekim Yardımcılığına atandı

Erdemli Devlet Hastanesinde Kulak Burun Boğaz (KBB) servisinde Uzman Dr. olarak görev yapan Mesut Yeşilova başhekim yardımcılığı görevine atandı.

Dr. Yeşilova Başhekim Yardımcılığına atandı
Bu içerik 12756 kez okundu.

Başhekim Yardımcılığı görevini yürüten Yeşilova aynı zamanda poliklinik ve cerrahi müdahale çalışmalarını da aksatmadan yürütüyor.

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu Yeşilova,  hekimlik hayatına ilk görev yeri olan Şanlıurfa’da 1 yıl Aile hekimliği yaparak başladıktan sonar  Tıpta Uzmanlık Sınavını başarı ile geçerek Mersin Üniversitesinde Kulak Burun Boğaz ihtisasına başladı.

4,5 yıl süren ihtisasın ardından 16 mart 2016 tarihinde Erdemli Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) servisinde  uzman hekimi olarak görev vermeye başlayan Yeşilova, başhekim yardımcılığı görevine atandı.

Yöneticilik görevi ile birlikte hergün poliklinik ve ameliyat hizmetleri vermeye devam eden Yeşilova, babasının Adana’lı annesinin ise Erdemli'li olduğunu bu nedenle de Erdemli'yi çok sevdiğini ve burada hizmet vermeyi tercih ettiğini kaydetti.

Yeşilova, Hekimlik hayatım boyunca edindiğim birikimleri hastalarım ile paylaşmanın yanı sıra yöneticilik görevimde de adaletli ve özverili olmaya devam edeceğim diye belirtti.

Erdemli Ajans olarak Doktor Mesut Yeşilova'ya başarılar dileriz.

erdemli ajans doktor mesut yeşilova erdemli devlet hastanesi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi