EĞİTİM
Giriş Tarihi : 12-01-2021 18:49   Güncelleme : 12-01-2021 18:55

Erdemli Ticaret Odasından Öğrencilere Tablet Desteği

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde erişim sorunu yaşayan öğrencilere ulaştırılmak üzere İlçe Kaymakamı Avni Kula ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük ‘e 65 klavyeli tablet teslim etti.

Erdemli Ticaret Odasından Öğrencilere Tablet Desteği

Erdemli Kaymakamlığında düzenlenen törende konuşan Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli Ticaret Odası Başkanı Orhan Sarı ve Yönetim Kurulu Üyelerine öğrencilerimizin daha iyi eğitim almaları konusunda verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür  ederek, ‘’İnşallah bu destek sayesinde öğrencilerimiz daha iyi yerlere gelecekler ve vatanımıza ve milletimize hizmet etme şansına sahip olacaklarını  belirtti.

Erdemli ETSO Başkanı Orhan Sarı da yaptığı konuşmada Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye genelindeki 365 oda ve borsaların aracılığı ile ülke çapında ‘küçük parmakların eğitime daha iyi erişmesi için 30 bin klavyeli tablet’ dağıttığını söyledi.

Dağıtılan tabletlerin yüksek standartlara sahip olduğunu vurgulayan Sarı, dolayısı ile de ilçemize odamızın da katkıları ile 65 tablet  dağtımı yapılmak üzere kaymakamımız kanalı ile ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ettik. Her alanda olduğu odalarımızın eğitime desteğinin olduğunu belirtmek isterim. Desteğimiz devam edecek ve değerli armanımız öğrencilerize hayırlı olsun’’ dedi.

İlçe Milli eğitim Müdürü Açıkyörük de konuşmasında ETSO Başkanı Orhan Sarı ve oda yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.