GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-12-2020 16:29

Başkan Tollu Biz Erdemli’nin Hizmetkarıyız

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ‘’Biz Erdemli’nin Hizmetkarıyız, Memleketin her noktası bizim için kutsaldır ve her noktaya hizmet götürüyoruz’’ dedi.

Başkan Tollu Biz Erdemli’nin Hizmetkarıyız

Geçtiğimiz günlerde bölgede meydana gelen sağanak yağış ve fırtınadan kaynaklı Kızkalesi sahilindeki kumların dalgalar marifeti ile yürüyüş yoluna taşyınması sonrası Erdemli Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptıkları çalışmayla temizlenerek halkın hizmetine sunulduğunu belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu şöyle konuştu:

‘’Tüm dünya ile birlikte ülkemiz de olağanüstü şartlardan geçiyor. Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) nedeni ile insanlarımız evlerine kapandı ve büyük sıkıntı yaşamaktalar. Ancak öyle kurumlar var ki, o insanların evlerine kapanma şansları hiç yok. Vatandaşımızın huzur,güven ve sağlık içerisinde idame ettirmeleri adına kimi kurumlarımız özveri ile çalışmaktadır. Bunların başında hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız geliyor. Ülkemizdeki insanların sağlıklı kalması adına can siperane bir gayret içerisindeler. Erdemli Belediyesi çalışanları da vatandaşlarımızın temiz ve huzurlu bir kentte yaşaması adına, tüm ekiplerimiz ilçemizin her noktasında gece gündüz çalışıyor. Personellerimizin pandemiden etkilenmemesi için de azami hassasiyeti gösterdiğimiz gibi sağlık problemlerini de ön planda tutmaktayız. Erdemli Belediyesi olarak ilçemizin her bir metrekaresinde arkadaşlarımızın alınteri ve nasırlı ellerinin bulunduğunu bilmekteyiz. Bu çalışmaları Kızkalesinde olduğu gibi 0 rakımdan 2500 rakıma kadar görmek mümkün.  İşte bunlardan bir tanesi deniz dalgalarının getirdiği altın sarısı kumların yürüyüş yoluna serilmesinden dolayı vatandaşlarımız rahat hareket edemiyordu ancak ekiplerimiz Kızkalesi sahil yolunu temizleyerek halkımızın hizmetine sundular. Çalışan ve emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum ellerine kollarına sağlık.’’

Kızkalesi sahil yoluna denizden gelen dev dalgalarla serilen kumların temizlenmesi mahalleliler tarafından takdirle karşılandı. Çalışan ekipler alkışlandı. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür edildi.