GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-12-2020 15:16

Erdemli AK Parti Kadın Kollarından Gazetecilere Anlamlı Ziyaret

Erdemli AK Parti Kadın Kolları Başkanı Müstakime Nur Var ile yönetim kurulu üyeleri yeni göreve gelmelerinin ardından pandemi kuralları çerçevesinde Erdemli Ajans ve gazetecileri ziyaret etti. Başkan Müstakime Nur Var, ziyarette gazetecilere, koronaya karşı en büyük silah olan C Vitamini deposu narenciye ikramında bulundu.

Erdemli AK Parti Kadın Kollarından Gazetecilere Anlamlı Ziyaret

Ziyarette başkan Müstakime Nur Var, özellikle Maske, Mesafe, Hijyen’e dikkat edilmesi konusuna dikkat çekti.

Son dönemde Yeni Tip koronavirüs (Kovid-19) pandemiye dikkat çeken Başkan Müstakime Nur Var, ‘’Son günlerde özellikle Mersin genelinde vakalarda artış oldu. Herkesin istisnasız maske, Mesafe, ve Hijyen kurallarına uyması gerekiyor. Bu işin şakası yok. Hepimiz kurallara uymalıyız. Sağlık Bakanlığının bilim kurulu kararıyla aldığı tüm kararlar bizlerin sağlığı içindir. Kurallara uyalım, uymayanları da uyaralım’’ dedi.

Başkan Var, AK Parti tarafından kadın kolları başkanlığına görevlendirilmesinin ardından en kısa zamanda yönetimini belirleyerek kongreye gittiklerini ve kongrelerini yaptıklarını ve yönetim kurulunu resmileştirerek göreve başladıklarını kaydetti.

Parti çalışmalarına da değinen Var, üyelerin ve partisinin kendisine ağır bir yük verdiğini ifade eden Var, ‘’Arkadaşlarım ile birlikte Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek olup halkımıza hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Erdemli AK Parti Kadın Kolları yönetimi olarak çalışmalarımıza gazetecilerimizi ziyaret ederek başladık. Sahadaki çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz. Durmak Yok, Yola Devam’’ dedi.

Erdemli Ajans olarak pandemi kuralları çerçevesinde ziyaretimize gelen Erdemli AK Parti Kadın Kolları başkanı Müstakime Nur Var ve yönetimine teşekkür ediyoruz.