GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-10-2020 18:31

İçel Profesyonel Yöneticilik ve Danışmanlık LTD. ŞTİ, “Profesyonel Yöneticilik ve Danışmanlık Bizim İşimiz”

İçel Profesyonel Yöneticilik, Danışmanlık, Ehlivukuf ve Bilirkişi Ahmet Ergin Erdemli’de gerçek ve profesyonel düzeyde hizmet verdiklerini söyledi.

İçel Profesyonel Yöneticilik ve Danışmanlık LTD. ŞTİ, “Profesyonel Yöneticilik ve Danışmanlık Bizim İşimiz”

İçel Profesyonel Yöneticilik ve Danışmanlık şirketi sahibi Ahmet Ergin yaptığı açıklamada, “1998 yılında Manisa‘da başlayan Profesyonel Yöneticilik ve Danışmanlık Ve Ehlivukuf Mesleki faaliyeti 2016 yılında Erdemli’de İlk Profesyonel Yöneticilik Firması olarak faaliyete geçtik. Site, Apartman, İşhanı, Toki, Avm, Toplu yapı ve Kooperatiflerde Profesyonel yöneticilik  &  danışmanlık, Kayyumluk  ve Ehlivukuf faaliyetlerini  ifa  etmekteyiz. Her ölçekte ve yaklaşık 415 civarı binada da tüm mesleki faaliyetlerimizi icra etmekteyiz.

Kat Mülkiyeti Hukuku Ve Kooperatifler Hukuku’na tabi tüm yapılarda Profesyonel Yöneticilik Ve Danışmanlık, Ehlivukuf ve Kayyumluk  Faaliyetleri yanında, yönetimin bu binalarda yapmak veya yaptırmak zorunda olduğu hizmetlerden olan mobil kapıcılık, genel temizlik, bahçıvanlık, ilaçlama, çöp alma, havuz bakımı, binalarda bakım onarım ve dekorasyon hizmetlerini de bu işlerin uzmanı sigortalı  çalışanları vasıtasıyla  tek muhataplı ve tek sorumlu olarak yapmakta veya yaptırmaktayız.

Erdemli’nin yanısıra Mersin, Adana, Ankara, KKTC, İzmir’de şubelerimizle faaliyet göstermekteyiz” dedi.

İçel Profesyonel Yöneticilik Firmasının Kurucusu Ahmet Ergin Kimdir?

15.07.1978 tarihinde Erdemli' de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise tahsilini Erdemli' de tamamladı.1998 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksekokulu Mahalli İdareler Bölümünden mezun oldu. 2002 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

634 Sayılı Kat Mülkiyeti Hukuku üzerine 1998 yılında (300 Saatlik Ders) Profesyonel Yöneticilik- Danışmanlık- Ehlivukuf ve Eğiticilik kursu aldı. 2019 Yılında Global Enstitü Tarafından düzenlenen Site ve Apartman Yöneticiliği eğitimlerine katılarak, yapılan yeterlilik sınavında başarılı olmuş, Profesyonel Site ve Apartman Yöneticiliği sertifikasını almıştır. Yine 2019 Yılında Ankara Barosu tarafından açılan Temel Bilirkişilik Kursu ve Kat Mülkiyeti Hukuku Bilirkişilik Kurslarına katılarak, Ankara Barosu' nda eğitimlerini tamamlayıp, Uzmanlık & Bilirkişilik sertifikalarını aldı.

2017 yılında Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kurumu tarafından düzenlenen Müşteri İlişkileri ve Müşteri Memnuniyeti Kursuna katılarak belgesini almıştır.

2020 yılında İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açılan Profesyonel Site ve Apartman Yöneticiliği Kursu, Kat Mülkiyeti Hukuku Bilirkişilik Kursu ve Kooperatifler Hukuku Bilirkişilik Kurslarına katılarak mesleğinde Bilirkişilik & Uzmanlık sertifikalarını aldı. Yaklaşık 20 yıldır Kat Mülkiyeti Hukuku' nda Profesyonel Yönetici-Danışman ve Ehlivukuf olarak hizmet vermekteyiz.

Adresimiz

Firma Genel Merkezimiz

Merkez Mah. Sabahaddin Çakmakoğlu Cad.
M. Erdem Apt. B/Blok K:2 N:3/4 PK.33730
Erdemli / Mersin / Türkiye

https://www.icelprofesyonelyoneticilik.com