EKONOMİ
Giriş Tarihi : 20-10-2020 17:55

Nebi Motorlu Araçlar’a Görkemli Açılış

Erdemli'nin sevilen esnaflarından Nebi Dutar ve Mehmet Yılmaz'ın ortaklığında açılan Nebi Motorlu Araçlar iş yerinin açılışı görkemli törenle yapıldı.

Nebi Motorlu Araçlar’a Görkemli Açılış

Açılış kurdelasını Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin Erdemli Esnaflar Odası Başkanı Halil Metik, Erdemlispor Başkanı Mehmet Morgül, Erdemli Oto Galericileri Derneği Başkanı Hacı Mahmut Cırık,  Esenpınar Belediyesi Eski Başkanı Şevket Yılmaz ile birlikte kesti.

Erdemli Çevre Yolu Hal Yanında hizmete giren Nebi Motorlu Araçlar’ın açılış törenine Erdemli’nin iş ve siyaset dünyasını biraraya getirdi.

Erdemli’de 15 yıldır Otomotiv Sektörünün içerisinde olan Nebi Dutar ve Mehmet Yılmaz’ın birlikte açtığı işyerinin açılışında konuşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Erdemli’de taş taş üzerine koyandan Allah Razı olsun, Erdemli’nin ekonomisine canlılık katacak olan bu tür işletmelerin açılmasını ve çoğalmasını önemsiyoruz. Nebi Dutar ve Mehmet Yılmaz’a yeni işyerlerinin hayırlı ve bol bereketli olmasını diliyorum” dedi.