SPOR
Giriş Tarihi : 15-10-2020 19:17   Güncelleme : 15-10-2020 19:20

Emniyet Müdürü Başol’dan Erdemli Spor’a Ziyaret

Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Barış Murat Başol, Erdemli Spor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Morgül ve yönetim kurulu üyelerilerine iadei ziyarette bulundu.

Emniyet Müdürü Başol’dan Erdemli Spor’a Ziyaret

Emniyet Müdürü Başol, kulüp lokalinde gerçekleşen ziyarette çiçeklerle karşılandı. Başol'a Erdemli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüce hazırlanan 'Elif' yazılı tablo hediye edildi. 

Ziyarette bir konuşma yapan Erdemli Emniyet Müdürü Barış Murat Başol, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Başol, Erdemli'nin birlik ve beraberlik ruhu güçlü bir ilçe olduğunu söyledi. Erdemli'de göreve başlamasıyla birlikte Erdemli Spor'un Efsane Başkanı Mehmet Morgül ve yönetiminin ziyaretiyle büyük mutluluk duyduklarını anlatan Başol, kendilerinin de Morgül ve yönetimine bir iadei ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade etti. Başol, pandemi sonrasında Erdemli Spor ile sportif çalışmalar yapmak istediklerini de dile getirdi. Başkan Morgül ve ekibine başarılar dileyen Erdemli Emniyet Müdürü Barış Murat Başol, STK ziyaretlerini sürdüreceklerinin de altını çizerek, "Özellikle pandemi döneminde bazı kuralları çok dikkat etmeliyiz. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına harfiyen uymamız gerekiyor. Böylelikle korona virüsten biran önce kurtulup hep birlikte spor yapacağımız günlere kavuşmamızı diliyorum. Burada ilçemizin sorunları hakkında da bilgi alışverişinde bulunduk. Ilçemize dair müjdelerimizde var onları da ileriki günlerde paylaşacağız" diye konuştu.

Başkan Morgül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Morgül, "Müdürüm göreve başladığında kendisine bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Görevinin hem ilçemize, hem kendisine, hem de ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını diledik. Kendisi kulübümüze bir iadei ziyarette bulundu. Bugüne kısmetmiş. Yönetim kurulum adına kendisine teşekkür ediyorum. Kulübümüze ilçemize bir kez daha hoş geldin diyorum. Hayırlı hizmetlere imza atacağından hiç şüphemiz yok. Erdemli Spor Kulübü camiası olarak yönetimimizle birlikte her zaman müdürümüzün ve emniyet teşkilatımızın yanında olacağız" şeklinde konuştu.

Erdemli Emniyet Müdürü Barış Murat Başol'a ziyaret sonunda Erdemli Halk Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan "Elif" yazılı tablo Erdemli Halk Eğitim Müdürü Ahmet Ateş ve Başkan Morgül tarafından takdim edildi.