KADIN
Giriş Tarihi : 15-10-2020 19:02

EZO Başkanı Şahin ‘’Dünya Kadın Gününü’’ Kutladı

Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çamlı Mahallesinde tarlada çalışan kadınları ziyaret ederek ‘’Dünya Kadın Çiftçiler Gününü’’ kutladı, birer gül takdim etti. Çeşitli hediyeler verdi.

EZO Başkanı Şahin ‘’Dünya Kadın Gününü’’ Kutladı

Çamlı Mahallesi’nde tarlada çalışan kadınları ziyaret eden Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, tüm Erdemlili ve tüm emekçi kadınların 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Gününün kutlu olmasını diledi. Kadınlara birer gül takdim ederken aynı zamanda günün anısına çeşitli hediyeler verdi.

Gerek çiftçi olsun gerekse diğer alanlarda  yapılan tüm işlerde kadınlarımız olmadan hiçbir şeyin olamayacağını ifade eden Şahin, ‘’Özellikle tarım sektöründe kadınlarımız en ön plandadır. Kadınlarımız tarım sektörünün lokomotifi ve vazgeçilmezidir.  Kadınlarımız özellikle pandemi döneminde evde yatmayıp üretime katkı sunmak üzere domates yetiştirip meyvelerini büyükttü. Tarlada yetiştirdiği mahsülü insanlarımızın sağlıklı kalmaları için tüketime sundu. Ellerine emeklerine sağlık. Tüm kadınlarımızın Dünya Kadın Çiftçi Günlerini kutluyorum’’ dedi.

Çamlı Mahallesi Muhtarı Veysel Ünver de tüm kadınların dünya çiftçi kadınlar gününü kutladı. Çamlı Mahallesi çiftçi kadınları ise Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin ve yönetimine bu nazik jestlerinden dolayı teşekkür etti.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin