GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-10-2020 18:16   Güncelleme : 13-10-2020 17:39

Yaşlı Kadına Çarpan Vicdansız Sürücü Kaçtı

Limonlu Mahallesinde yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı yaşlı kadın yaralandı. Yaşlı kadına çarpan vicdansız sürücü ise kaçarak kayıplara karıştı.

Yaşlı Kadına Çarpan Vicdansız Sürücü Kaçtı

Edinilen bilgiye göre kaza ilçeye bağlı Limonlu Mahallesinde Mersin Antalya D-400 karayolunun Antalya istikametinde meydana geldi.

Alışveriş için yolun karşısına geçmeye çalışan ve  isminin Beşire Şendur olduğu öğrenilen yaşlı kadına otomobil çarptı. Yaşlı kadına çarpan araç sürücüsü iddiaya göre kaza yerinden kaçtı. Bu nedenle de aracın plakası ve sürücüsü belirlenemedi.

Vatandaşlar kazanın olduğu bölgede ikinci bir kaza yaşanmaması için kadının yerde yaralı olarak yattığı şeridi trafiğe saldalye ve trafik dubasıyla kapattı. Bir vatandaşta cep telefonu ışığı ile akan trafikteki araçları uyardı.

Kısa sürede gelen ambulastaki sağlık ekibi kadına ilk müdahalede bulundu. Ardındanda ambulansa alınan kadın Erdemli Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazaya karışan otomobil ve sürücüsünün belirlenmesi için çalışma başlatılırken, kaza ile ilgili soruşturma devam ediyor.