GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-09-2020 17:51

Erdemli AK Parti İlçe Yönetiminden Murat Ergin’e Ziyaret

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, iş adamı Murat Ergin’i ziyaret etti.

Erdemli AK Parti İlçe Yönetiminden Murat Ergin’e Ziyaret

AK Parti Erdemli ilçe başkanı Serdal Kaya, Murat Ergin’e Erdemli’ye böyle güzel bir AVM kazandırarak işsizlere istihdam ve ilçe ekonomisine de katkı sağladığı için teşekkür etti.

Türkiye’nin ve ülke ekonomisinin zor günlerden geçtiğini belirten Kaya,  ‘’En zor işi başaran ve yatırım yaparak istihdama katkı sunan değerli iş adamlarımızdan Murat Ergin bey’e çok teşekkür ederiz. Her zaman Erdemli için yatırım yapan ve ekonomisini Erdemli halkı için kullanan Murat Ergin, şimdiye kadar yapmış olduğu işlerde her zaman Erdemli halkına ve ilçemize büyük katkıları olmuştur. Erdemli halkının artık Mersin’e gitmeden istediği bütün ihtiyaçların karşılandığı bir AVM var. Burası Erdemli için büyük bir yatırımdır. Kendisine teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ergin,  çalışma hayatım boyunca yatırımlarımız her zaman Erdemli ve Erdemli insanı için oldu diyerek, ‘’Şu anda Türkiye’de 2020 yılında açılan tek AVM’si Erdemli’ye açmış olduğumuz Novacity olmuştur. Yaklaşık 10 Milyon dolara mal olan Alışveriş merkezimizde şuanda 250 Erdemlili insanımız çalışıyor. Tam kapasiteli çalışmaya başladığımızda bu sayı inşallah 500 e çıkacaktır. Ziyaretiniz beni mutlu etti hepinize teşekkür ederim’’ diye konuştu.