Saadet Partisi'den Kaymakama ziyaret
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSaadet Partisi'den Kaymakama ziyaret

Saadet Partisi Erdemli ilçe başkanı Mehmet Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri ilçemize kaymakam olarak yeni atanan Muhittin Pamuk’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi'den Kaymakama ziyaret
Bu içerik 2354 kez okundu.

Saadet Partisi Erdemli ilçe yönetimini makamında kabul eden Kaymakam Pamuk, çocukluğunun geçtiği Erdemli ile şimdiki Erdemli arasında büyük farkın bulunduğunu ilçenin hem tarımda hem de modern kentleşme anlamında geliştiğini gördüğünü söyledi.

Erdemli’yi mutlaka Tarım Organize Sanayi Bölgesinin kurulması gerektiğine dikkat çeken Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, ‘’Domates, Limon ve son yıllarda muz üretiminde Erdemli  hızlı bir gelişim sağladığı görülüyor. Organize Sanayi bölgelerinin kurulduğu bölgelerde hızlı kalkınmaya ve ekonomik değişime uğruyor. Temennim Erdemli’ye Tarım Organize Sanayi bölgesinin zaman geçirilmeden kurulmasıdır çünkü Erdemli bulunu hak ediyor’’ dedi.

Siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmezidir diyen Pamuk, Saadet Partisi Erdemli ilçe yönetiminin ziyaretinden mutlu olduğunu kaydetti.

Saadet Partisi Erdemli ilçe Başkanı Mehmet Yıldız ise kaymakam Muhittin Pamuk’a hoş geldiniz diyerek, ‘’Parti ve bu ülkeyi seven insanlar olarak bizim üzerimize düşen her türlü görevde varız, tıpkı 15 Temmuz gecesinde hain darbe kalkışmasında olduğu gibi. Eğer vatan varsa hürsün, vatan yoksa yaşamda yok demektir. Bunun en güzel örneğini Suriye’de ve Irak’ta yaşıyoruz. Halep’te insanlar göz göre göre yok olup gidiyor bizimde burada yüreklerimiz yanıyor’’ diye konuştu.

Parti olarak eğer bir konuya muhalefet edersek bunun sebeplerini de insanlara anlatıyoruz diyen Yıldız şöyle konuştu:

‘’Bu ülke ve bölge bizim başka Türkiye yok. Cennet  vatanımıza, birlik ve beraberliğimize daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor. Kısır çekişmelerin bu ülkeye hiçbir katkısı olmaz. Bizim amacımız üzüm yemek, bağcıyı dövmek değil. Bu vesile ile ilçemize hoş geldiniz ve görevinizde başarılar dileriz.’’

erdemli ajans saadet partisi muhittin pamuk erdemli kaymakamlığı
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi