AKP
Giriş Tarihi : 07-09-2020 19:39

Erdemli AK Parti Kadın Kollarında Nöbet Değişimi

Adalet ve Kalkınma Partisi Erdemli İlçe Başkanlığı Kadın Kollarında parti binası önünde nöbet değişimi töreni düzenlendi. Törende AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Gülten Yıldırım görevi Yeni Başkan Müstakime Nur Var’a teslim etti.

Erdemli AK Parti Kadın Kollarında Nöbet Değişimi

Törende AK Parti Erdemli ilçe Başkanı Serdal Kaya, geçmişten bu yana kadın kollarında görev alan başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

AK Parti Erdemli’de başarılı ise kesinlikle başarının arkasında gece gündüz demeden görev alan Kadın kollarımıza aittir diyen Kaya,  görev alan ve almayan kadınlarımızın hepsine teşekkür ettiğini belirtti.

Bundan sonraki süreçte Müstakime Nur Var başkanıma da başarılar diliyor almış olduğu bayrağı daha da yükseklere çıkartacağına yürekten inanıyorum diyerek şunları kaydetti:

‘’Partimiz her zaman gençti ancak daha da gençleşmesine önem vermekteyiz.  Gençlerimizle partimizi 2023 seçimlerine çok güzel şekilde hazırlayacağız. Burada sadece kadın kolları görev almayacak tüm partililerimiz de görev alacak. Önümüzdeki süreçte Erdemlimizi, Mersinimizi ve Türkiye’ mizi 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna yetiştirip birlik ve beraberlik içinde gideceğiz. Bu vesile ile yeni göreve gelen başkanımız Müstakime Nur Var’a başarılar diliyorum’’ diyerek çiçek takdim etti.

Müstakime Nur Var da yaptığı teşekkür konuşmasında, aldığı bayrağı yükseklere dikmek için var gücü ile çalışacağını vurguladı.

Eski başkanlar Mehri Bilgen ile Gülten Yıldırım birer konuşma yaptı.