GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-09-2020 21:28   Güncelleme : 05-09-2020 21:32

Avukat Çifte Kırmızı Işıkta Neden Durdun Tehdidi

Erdemli ilçesinde avukat çifte maganda tarafından silahlı ve sözlü ‘’Kırmızı ışıkta neden durdun’’ diye diğer araçta bulunan 4 kişi tarafından tehdit edildiği iddia edildi.

Avukat Çifte Kırmızı Işıkta Neden Durdun Tehdidi

Kimliğini bilmediği bir kişi tarafından silahlı ve sözlü tehdit edildiğini iddia eden Mersin Barosu üyesi Avukat Mustafa Doğan ile eşi Avukat Bürşa Doğan ile ilgili Erdemli Adliye sarayı önünde gazetecilere tehditle ilgili açıklamalarda bulundu. Avukat çiftlerin açıklamasında avukat arkadaşları da hazır bulundu.

Avukat Mustafa Doğan, ‘’Eşim Büşra ile birlikte kapadokya’dan balayından dönüyorduk. Mersin’den silifke istikametine giderken D-400 karayolu Arpaçbahşiş Mahallesi Yeniyol mevkisindeki ışıklarda kırmızı ışıkta durdum. Bu esnada arkadaki tanımadığım kişi neden durduğumu belirterek önce silahla ardından da sözlü olarak tacizde bulundu.

Arabayı durdurmamızı isteyen şahıs kendimin kullandığı 34 ZD 3197 plakalı aracıma doğru gelerek tekme atmaya başladı ve fiziki saldırı da bulundu. Kapıları kitlemesek eşime de bana da saldıracaktı. Olayla ilgili cumhuriyet Savcılığına şikayette bulunarak emniyette ifade verdiklerini ve şahsın bulunarak cezalandırılmasını istedim’’ dedi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.