GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2020 13:43

Başkan Tollu’dan Emniyet Müdürü Başol’a Hoşgeldin Ziyareti

Erdemli Emniyet Müdürlmüğü görevine yeni atanan Barış Murat Başol’a Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’dan hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Başkan Tollu’dan Emniyet Müdürü Başol’a Hoşgeldin Ziyareti

Başkan Tollu’nun Emniyet Müdürüne hayırlı olsun ziyaretinde Erdemli Belediye Spor Başkan Vekili Hüsnü Çevik, Başkan Yardımcısı Esat Çakar da hazır bulundu.


Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yeni Emniyet Müdürü Başol’a, Erdemli Belediye Spor’un Bölgesel Amatür Ligi (BAL) ligine çıktığını belirterek, Atatürk tablosu, Erdemli Belediye Spor’un formasını ve atkısını armağan etti, maçlara davet etti.

Başkan Tollu BAL liginde amaçlarının Türkiye Üçüncü Futbol Ligi olduğunu belirterek, ‘’Daha önce de iki kez bal ligine çıktık ve bu ligde tecrübemiz var. Hedefimizde Üçüncü lig var. Güzel bir sezon geçirmeyi hedefliyor, sizleri de maçlarımıza davet ediyoruz. İlçemize hoşgeldiniz’’ dedi.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Barış Murat Başol da, Erdemliye yabancı olmadığını ve ilçeyi çok iyi tanıdığını ifade ederek maçlara seve seve geleceğini ve bir Erdemli Belediye Spor taraftarı olarak takıma destek vereceğini kaydetti.  

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA