Atlar Kızkalesi İçin Koştu
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAtlar Kızkalesi İçin Koştu

Adana Hipodromunda Kızkalesi Özel at yarışında birinci gelen Atsahibine Kızkalesi figürlü plaket veren Tollu, bu tür faaliyetlerle Erdemli'nin tanıtımına katkı sunacağını söyledi.

Atlar Kızkalesi İçin Koştu
Bu içerik 1974 kez okundu.

Adana Hipodrom Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kızkalesi at yarışı özel koşusunu Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu tribünden izledi. Hipodrom Müdürlüğünün özel davetlisi olarak yarışları takip eden Tollu, yapılan koşunun isminin “Kızkalesi” olmasının ilçenin tanıtımı açısından önemli olduğunu söyledi. Bu amaçla koşuyu izlemeye geldiklerini belirten Tollu, bu organizasyonu düzenleyen herkese teşekkür ettiğini dile getirdi.

Koşuyu protokol tribününden takip eden Tollu, “Erdemli’nin tanıtımı için birçok alanda çaba sarf ediyor, organizasyonlar düzenliyor ve her türlü etkinliklere iştirak ediyoruz. İlçemizin gelişmesi ve cazibe merkezi olması için bu durumu çok önemsiyoruz. Bu yarış da tanıtım faaliyetlerimizin bir parçası. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yarış sonunda birinci gelen ve biniciliğini jokey Selim Kaya’nın yaptığı Eren efendi isimli atın sahibi Müthiş Ölçer’i tebrik eden Başkan Tollu, birinciye Kızkalesi figürlü özel bir plaket takdim ederek başarılarının devamını diledi. Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır da, Başkan Tollu’ya katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi verdi. Program, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi. 

erdemliajans adana hipodromu kızkalesi at yarışı
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi