“Erdemli’nin Hizmetkarıyız”
AdvertAdvert
Advert


Günün Başlıkları“Erdemli’nin Hizmetkarıyız”

Başkan Tollu, “Tüm imkanlarımızla gece gündüz halkımızın emrindeyiz”

“Erdemli’nin Hizmetkarıyız”
Bu içerik 3549 kez okundu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yoğun kar yağışı nedeniyle zor anlar geçiren halkın yanına giderek, hem yolların açılmasını ve vatandaşa hizmet edilmesini denetledi, nemde geçmiş olsun dileklerini dinledi, sorunlarına çare oldu.

400 rakımlara kadar inen yoğun kar yağışından dolayı zara gören, seraları yıkılan Kayacı mahallesi Küllü hayat mevkiindeki vtandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileterek imkanları ölçüsünde yardım edeceklerin söyledi.

Daha sonra Avgadı, Güzeloluk ve Güneyli mahallelerini ziyaret ederek onlarla sohbet eden Tollu, vatandaşların talepleri ve istekleri doğrultusunda gerekli işlemleri yapacaklarını ve onlar için gece ve gündüz çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Kış aylarının ağır şartlarını hafifletmek amacıyla Erdemli Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları da denetleyen Başkan Tollu, Erdemli Belediyesinin her zaman vatandaşının yanında olduğunu söyledi. Erdemli Belediyesinin her yere, her şartta hizmet götürdüğünün altını çizen Tollu, “vatandaşımızın nerede, ne sıkıntısı varsa Erdemli Belediyesi oradadır. İsterse bir tek hane, bir tek insan olsun, vatandaşımızın emrinde, hizmetindeyiz. Şu an tüm bu sorunları yerinde görmek ve incelemek üzere burada bulunurken bir taraftan da halkımızı dinlemeye, onlarla kucaklaşmaya geldik. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Çalışma arkadaşlarımız gerekli çalışmaları yapıyorlar. Gece demeden, gündüz demeden karda, kışta halkımızın refahı için çalışan tüm arkadaşlarımıza da bu özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tollu, Erdemli Belediyesinin 7 gün boyunca, 24 saat açık olduğunu kaydeden Tollu, ne zaman olursa olsun vatandaşların kendilerine ulaşmasını istedi. Belediye yetkilileri, belediyeye ait 444 5 609 ve 515 1858 numaralı telefonlardan, belediyenin internet sitesi ve sosyal medyada hesapları üzerinden vatandaşların kendilerine ulaşabileceklerini bildirdiler. 

erdemli ajans mükerrem tollu erdemli belediyesi karla mücadele
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi