EKONOMİ
Giriş Tarihi : 22-08-2020 00:28

Dünya Devi Aliexpress Erdemli’de, Katılımcılara Sürpriz Hediye

Erdemli Belediyesi E-Ticaret Dijital Dönüşüm Projesi eğitimleri kapsamında dünya devi Aliexpress Erdemli’ye geliyor. Edindiğimiz bilgiye göre katılımcılara Ali Express’in sürpriz hediyesi olacakmış.

Dünya Devi Aliexpress Erdemli’de, Katılımcılara Sürpriz Hediye

Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip, Erdemli Belediyesi E- Ticaret Dijital dönüşüm projesine, Google, hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com gibi Türkiye ve dünya devleri destek veriyor. Bu kapsamda projeye destek veren dünya E- Ticaret devi Aliexpress yetkilileri eğitim için ilçemize geliyor.

Erdemli Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda devam eden E-Ticaret Dijital Dönüşüm Projesi ile üreticiler dijital pazarla buluşuyor.

Üreticileri dijital pazarla buluşturmayı hedeflediklerini belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu süreçte Türkiye ve dünya devleri ile hareket ettiklerini kaydetti.

Başkan Tollu, “Geçen hafta açılışını gerçekleştirdiğimiz, Erdemli E-Ticaret Dijital Dönüşüm Projesi eğitimlerimiz devam ediyor. 3 hafta sürecek olan eğitimlerimize, 24 Ağustos Pazartesi günü Dünya ticaret devi Aliexpress eğitmenleri katılacak. Amacımız Erdemli’nin limonu, balı gibi birçok yöresel ünlü ürünlerini dijital pazarla buluşturmak. Bu kapsamda eğitimlerden sonra başvuru yapan vatandaşlarımıza internet sitelerini verecek ve süreç boyunca da kurduğumuz 13 kişilik uzman ekiple desteğe devam edeceğiz. Erdemlimizin ekonomik kalkınması için de elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Biz insanlarımıza anahtarı hazır işyeri teslim edeceğiz” dedi.

Öte yandan Aliexpress eğitimleri, saat 10.00 – 12.00 / 13.30 – 16.00 arasında yapılacak.