GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-08-2020 17:33

Erdemli Belediyesi’nden Şeffaf Meclis Toplantısı

Erdemli Belediyesi, pandemi sonrası kontrollü sosyal hayat kurallarına uygun Ağustos ayı toplantısını gerçekleştirdiği ve alınan tüm kararlara, www.erdemli.bel.tr sayfasından ulaşılabileceği bildirildi.

Erdemli Belediyesi’nden Şeffaf Meclis Toplantısı

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu başkanlığında gerçekleştirilen Ağustos ayı toplantısında, gündemde yer alan 9 madde görüşüldü. Yoklamanın ardından gündem maddelerinin değerlendirilmesine geçilen Meclis toplantısında;  Kızkalesi Mahallesi arkeolojik sit alanları koruma amaçlı imar planı, Erdemli Çamlığı tabiat parkı işletmesi kurulması, Limonlu Mahallesi D-400 karayolunun güneyinde yer alan sokaklara isim verilmesi gibi konular görüşüldü.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Ağustos ayının ilk toplantısını gerçekleştirdik. Toplantımızda aldığımız kararlarla, kentimize daha iyi hizmet edeceğiz. Malumunuz biz, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile birçok alanda ilçemiz için proje üretmekteyiz. Bu projeleri hayata geçirirken de yeni kararlar almakta ve kentimiz için en doğru yatırımları yapmaktayız. Kamu kaynaklarını en doğru ve en verimli şekilde kullanabilmek adına her kararın üzerinden defalarca geçmekteyiz. Aldığımız bu kararların, vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini dilerim” diye konuştu.

Öte yandan alınan tüm kararlara, www.erdemli.bel.tr sayfasından ulaşılabilir.