Şampiyonluğunu şehitlere adadı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıŞampiyonluğunu şehitlere adadı

Uluslararası EMF Antalya Açık 2016 Muay Thai Kupasına katılan Erdemlili hemşerimiz Melek Özlem Şen, artı 75’de Avrupa üçüncüsü olarak bayrağımızı göndere çektirdi.

Şampiyonluğunu şehitlere adadı
Bu içerik 3070 kez okundu.

Melek Özlem Şen aldığı Avrupa Üçüncülüğü  madalyasını şehitlere adadığını söyledi. Antalya Kervansaray Otelde yapılan şampiyonaya Türkiye'nin yanı sıra 25 Ülkeden sporcu katıldı.

Antalya’daki şampiyonaya kadınlar artı 75 kiloda Türk Milli takımı adına Mersin bölgesinden katılan Melek Özlem Şen, 12 yıl önce bıraktığı spora yeniden başladığını ve milli takıma girerek Avrupa Üçüncülüğü elde etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Erdemli İlçe Müdürü Adem Kılıç’ı 7 yaşındaki oğlu Asilkan Abdullah ve 3,5 yaşındaki minik kızı Meral Ebrar ile birlikte  ziyaret ederek başarısını kutlayan  Şen,’’12 önce ara verdiğim Muay Thai sporuna antrenörüm Teslime Çelik sayesinde yeniden başladım. İmkansızlıklar içinde yürüttüğüm sporumu hocamın da desteği ile hedeflediğim milli takıma girmeyi başardım. Antalya’da gerçekleştirilen Uluslar arası EMF Antalya Açık 2016 Muay Thai Kupasına Türk Milli Takımı adına Mersin Bölgesinden kadınlarda artı 75 kiloda katıldım. Rakiplerimi geride bırakarak Avrupa üçüncülüğü elde ettim. Bu başarımı ve madalyamı şehitlerimize adıyorum. Artık milli oldum ve bundan sonra Beden Eğitimi Öğretmenliğini okuyacağım’’ dedi.

Kendisine çalışmalarında destek olan, Anne Annesine, annesine, hocası Teslime Çelik ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Erdemli ilçe Müdürü Adem Kılıç’a teşekkür eden Şen, hedefinin Avrupa şampiyonu olmak olduğunu belirtti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adem Kılıç’ta, Melek Özlem Şen’i başarısından dolayı kutladığını belirterek, “İnşallah Meleği Avrupa şampiyonu olarak ta görürüz. Bu azmi isteği kendisinde görüyorum. 12 yıl önce bıraktığı Muay Thai sporuna zor şartlarda geri döndü, geçen yıl yine Antalya’da katıldığı müsabakada Türkiye ikincisi oldu milli takıma seçildi ve ardından da Avrupa üçüncüsü oldu. Melek kızımız bundan sonra Muay Thai Milli Takımında Mersinli bir sporcu olarak bizleri temsil edecek. Erdemlili bir sporcumuzun katıldığı müsabakadan Avrupa üçüncülüğü madalyası ile dönmesinden mutluyum ve başarılar diliyorum’’ diye belirtti. 

erdemli ajans avrupa üçüncüsü melek özlem şen
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi