GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-07-2020 23:36

Kaymakam Avni Kula, Denetleme Noktasında Sürücülerin Bayramını Kutladı

Erdemli Kaymakamı Avni Kula, beraberinde İlçe Jandarma Komutan V. Teğmen Mustafa Akgül ve İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü ile birlikte, denetleme noktasını ziyaret ederek sürücülere çeşitli hediyeler verdi, bayramlarını kutladı.

Kaymakam Avni Kula, Denetleme Noktasında Sürücülerin Bayramını Kutladı

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Jandarma Trafik ekiplerince, Kurban Bayramı dolayısıyla D – 400 üzerinde Meteoroloji İstasyonu önü ve Limonlu Mahallesinde farklı noktalarında trafik denetimi yapıldı.

Bu kapsamda Kaymakam Avni Kula’da beraberinde İlçe Jandarma Komutan V. Teğmen Mustafa Akgül ve İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü ile birlikte, denetleme noktalarına gelerek hem emniyet mensuplarıyla hem de vatandaşlarla bayramlaştı.

Denetleme noktasında durdurulan araç sürücüleriyle sohbet eden Kaymakam Kula, Corona virüse karşı daha dikkatli olmaları, maske takmaları, emniyet kemeri takmaları ve Trafik Kurallarına uymaları konusunda uyararak iyi bayramlar diledi. Kaymakam Kula ayrıca vatandaşlara trafik uyarılarının yer aldığı broşür verirken, çocuklara da çikolata, kolonya, boyama kitabı ve kırmızı düdük hediye etti.