GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-07-2020 21:37

Erdemli Belediyesinden “Evde Bayram Tıraşı” Hizmeti

Erdemli Belediyesi 2015 yılında ‘Bir İnsanlık Projesi’ sloganıyla hayata geçirdiği ‘’Limon Çiçeği Projesi’’ kapsamında Kurban Bayramı öncesinde evinden çıkamayan hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlara berber ve bakım hizmeti veriyor.

Erdemli Belediyesinden “Evde Bayram Tıraşı” Hizmeti

‘Bayram Tıraşları Erdemli Belediyesi’nden’ sloganıyla başlatılan kampanya dahilinde, 413 vatandaşa haftada 3 gün olmak üzere yılda 12 bin 548 kez berberlik hizmeti sunan Erdemli Belediyesi Limon Çiçeği ekipleri, pandemi kurallarına uygun hizmet vermeye devam ettiği bildirildi.

Bayram Öncesi Yüzler Gülüyor

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye olarak hayatın her alanını kolaylaştırma yolunda çalışmalar yaptıklarını söyledi. Yazılı açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, engelleri bir bir kaldırdıklarını belirtti.

Başkan Tollu, “Maneviyatın doruğa ulaştığı, kardeşliğimizin, dayanışma ruhumuzun ve hemşehricilik duygularımızın pekiştiği müstesna günlerden bir tanesi. Bu bayramda da, engelli olan vatandaşlarımızın, berbere gidemeyen insanlarımızın bayram tıraşının Erdemli Belediyesi’nden olduğunu buradan birkez daha ifade ediyorum. Vatandaşımızın derdi ile hallenmek bizim asli görevimizdir” dedi.