Şüpheli Gördüğünüz Araç ve Şahısları Bildirin
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıŞüpheli Gördüğünüz Araç ve Şahısları Bildirin

Erdemli’de ‘’Güvenlik ve Halk toplantısı’’ yapıldı

Şüpheli Gördüğünüz Araç ve Şahısları Bildirin
Bu içerik 2963 kez okundu.

Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk başkanlığında ‘’Güvenlik ve Halk  Toplantısı’’ düzenlendi. Toplantıda konuşan Kaymakam Pamuk, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini bu nedenle şüpheli görülen her araç ve şahısların  güvenlik güçlerine haber verilmesi gerektiğini söyledi.

Güvenlik denilince akla sadece polis ve asker gelmemesi gerektiğini dile getiren Pamuk, herkes bölgesinin güvenliğinden sorumludur diyerek, ‘’Mahallelerinize ve bölgenize gelen tanımadığınız ve şüpheli haller izlenimi bulunan araç ve kişileri en yakın güvenlik güçlerimize haber verin. Bölgenize gelen şahıslar gerek hırsızlık gerekse toplumsal infiale neden olabilecek faaliyetler içerisinde kişiler olabilir, terör üyesi kişiler olabilir. Bu nedenle en kısa zamanda güvenlik güçlerimize bilgi verilmesi gerekir. Bundan sonra bu tür toplantıları  sürekli olarak düzenleyecek, halkımızın güvenliği ve olası problemlerine çözüm yolları toplu olarak arayacağız’’ dedi.

Toplantıda ayrıca mahallelerdeki sorunlar ile özellikle kırsal kesimdeki mahallelerin su  ve diğer problemleri dile getirildi. Sorunlar üzerine tartışıldı ve çözüm yolları arandı.  

Erdemli Öğretmen evinde gerçekleştirilen toplantıya Erdemli Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Şevk, ilçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, ilçe Jandarma Komutanı Mehmet Demir, Mersin Büyükşehir Belediyesi Erdemli Koordinasyon Şube Müdürü Yusuf Güzel, daire amirleri, Erdemli Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kurt ile mahalle muhtarları katıldı.

erdemli ajans güvenlik toplantısı muhtarlar
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu