Morgül ve ekibinden kaymakama ziyaret
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMorgül ve ekibinden kaymakama ziyaret

Erdemlispor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül ve kulüp yönetimi ilçeye yeni atanan ve görevine başlayan Muhittin Pamuk’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Morgül ve ekibinden kaymakama ziyaret
Bu içerik 2745 kez okundu.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Kaymakam Pamuk,  Erdemli halkına hizmet için geldiklerini söyledi. Görevimizi layığı ile yapmak için çabalıyoruz diyen Pamuk, ilçede amatör spora olan ilginin yüksek olduğunu belirterek amatör sporun içinde bulunduğu sorunları da iyi bildiğini kaydetti.

Özellikle amatör maçlara da zamanı olduğu sürece giderek o ruhu yaşamaya çalışacağını dile getiren Pamuk, en kısa zamanda amatör spor kulüplerini ziyaret edeceğini vurguladı.

Erdemlispor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül de yaptığı konuşmada, kaymakam Pamuk’a yeni görevinde başarılar diledi.

Amatör sporumuz sporcularımız kulüplerimiz çok zor durumda diyen  Morgül, ‘’Bilindiği üzere spor en büyük barış ve kardeşlik projesidir. Bizler ilçemizi tanıtmak gençlerimize destek olmak sporu sevdirmek için çabalıyoruz. Gençlerimizin kahve köşelerinde heba olmasını önlemeye çalışıyoruz. Sizlerden destek bekliyoruz. Erdemlide dört tane futbol kulübümüz var. Bir tane futbol sahamız var. Buda yetersiz kalıyor. Semt sahalarına ve spor için spor kompleksine ihtiyacımız var. Özellikle alt yapıda yetiştirmek için çabaladığımız gençlerimizin çalışacağı antrenman sahasına ihtiyaç var’’ diye knouştu.

erdemli ajans erdemlispor kaymakam muhittin pamuk mehmet morgül
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi