GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-07-2020 18:12   Güncelleme : 06-07-2020 19:44

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu Erdemli’de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bakanlığı ile ilgili bir dizi incelemelerde bulunmak üzere geldiği Erdemli-Ayrancı Karayolu inşaatını inceleyerek en kısa zamanda bitirileceğini söyledi.

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu Erdemli’de

TBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan, Ali Cumhur Taşkın, Gül Yılmaz, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Erdemli Kaymakamı Avni Kula. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, AK Parti İl Başkan Vekili Ali Gölcük, Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya, belediye meclis üyeleri, parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu kısa bir konuşma yaptı. Bakan konuşmasında, çeşmeli-Taşucu yolunun balaması için ihale açacaklarını belirtti. Bakan Adil Karaismailoğlu, Erdemli-Ayrancı karayolunu en kısa zamanda bitireceklerini söyledi. Erdemli –Ayrancı Karayolunun inşaatının zamanından önce bitirilmesi için iş makinelerinin durmaksızın çalıştığını kaydetti. 

Bakan Karaismailoğlu, Erdemli Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız Sedal Kaya ile istişare içindeyiz  hizmetlerin en güzelini sizlere sunmak için çalışıyoruz diye belirtti.

Konuşmaların ardından Bakan ve beraberindeki heyet Silifke’ye hareket etti.