GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-07-2020 14:00

Başkan Tollu, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetimini Ağırladı

Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) bu ayki yönetim kurulu toplantısını Erdemli’de yaptı. Gazeteciler toplantı sonrası Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile bir araya geldi.

Başkan Tollu, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetimini Ağırladı

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R. Kaya Tepe ve yönetimiyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, her ay farklı bir noktada toplantılarını gerçekleştiren Cemiyeti ilçeye davet ederek misafir etti.

Pandemi sonrasında geçilen Kontrollü Sosyal Hayat kapsamında toplantılarına başlayan Mersin Gazeteciler Cemiyeti, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile yönetim toplantısı sonrası bir araya geldi. Erdemli’de yapılan ve Mersin’in imaj projeleri arasında gösterilecek, “E- ticaret, Kooperatif ve OSB” projelerdeki son durumu anlatan Başkan Tollu, Gazeteciler ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, pandemi sürecinde online olarak yapılan toplantılar sonrasında ilk kez fiziksel ortamda bir araya gelerek, Temmuz ayı olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. MGC Yönetim Kurulu Başkanı R. Kaya Tepe ve Yönetim Kurulu üyeleri çalışmalarını hızlandırmak için yoğun bir gündemle toplandı. Toplantıya Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da katıldı.

Sosyal mesafe kurallarının gözetilerek yapıldığı toplantıda sektörün sorunları, gazetecilerin yaşadığı problemler ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili konular tartışıldı. Bunun yanı sıra Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hayata geçirdikleri ve hayata geçirmeyi planladıkları projeleri anlattı. Başkan Tollu, belediye olarak koronavirüse karşı yapmış oldukları etkin çalışmalardan da bahsetti. Toplantı karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

Toplantı sonrasında Başkan Mükerrem Tollu’nun davetlisi olarak Erdemlili basın mensubu üyeler ile MGC Yönetimi bir araya geldiler.

Mersin Gazeteciler Cemiyet Başkanı R. Kaya Tepe, misafirperverliklerinden dolayı Başkan Tollu’ya ve çalışanlarına teşekkür etti.