GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-07-2020 18:08

Erdemli Sizleri Hiç Unutmayacak

Erdemli Adliyesinde görev yaparken Adana Cumhuriyet Savcılığı görevine atanan baba Kemal lakaplı Kemal Bakırcı ile Muhammed Gökhan Sarıbay’a ve Mersin Hakimliği görevine atanan Turan Özdemir’e Erdemli Spor Kulübü efsane başkanı Mehmet Morgül tarafından teşekkür plaketi verdi.

Erdemli Sizleri Hiç Unutmayacak

Erdemli Spor’un her maçını hiç kaçırmadan takip eden ve deplasmanlarına dahi giderek takıma manevi destek veren savcıları Erdemli spor camiasının hiç unutmayacağını belirten Mehmet Morgül, ‘’Erdemli spora gönül veren Turan Özdemir’e,  savcılarımız Kemal Bakırcı ile Muhammed Gökhan Sarıbay’ı   Erdemliler ve Erdemli Spor camiası hiç unutmayacaktır.  Hakim ve savcılarımız Erdemlide gönüllere taht kurdular. Hakim ve savcılarımız birer fanatik Erdemli spor taraftarı ve ailemizden ve onları   hiç bir zaman unutmayacağız’’ dedi.

Tayini çıkan hakim ve savcılarımızla çok güzel dostluklarımız oldu diyen efsane başkan Mehmet Morgül,  hakim ve savcılarımıza yeni görev yerlerinde üstün başarılar dilediklerini kaydetti.

Hakim ve savcılar ise, Erdemli Spor’un efsane başkanı Mehmet Morgül’ü çok sevdiklerini dile getirdiler. Erdemli’de güzel günler geçirdiklerini dile getiren hakim ve savcılar, ‘’Sevilen insan can dostumuzdan ayrılmanın burukluğunu yaşıyoruz. Bizler Erdemli’de ilk göreve başladığımızda bizleri ilk ziyaret eden kişi ve STK başkanı Mehmet Morgül idi. Sayın başkan bizlere Erdemli Spor’un forma ve atkısını hediye etmişti. Bizler Erdemli’den ayrılıyoruz ancak gönlümüz burada’’ dediler.  

Veda ziyaretinde bulunan hakim ve savcılara Erdemli Spor Başkanı Mehmet Morgül tarafından günün anısına plaket ve atkı hediye etti.